Naga MarketsSiódma – specjalna edycja – edukacyjnego konkursu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej TMS Brokers wystartowała! Można już ścigać się po nagrody pieniężne i udział w supercar day! Poprzednie edycje pokazały, że edukacja poprzez rywalizację na bez ryzyka rzetelnie przygotowuje inwestorów do walki z rynkami. Główną zasadą konkursu jest wykręcenie jak najwyższej stopy zwrotu. Uczestnicy inwestują otrzymane wirtualne 10 000 EUR i grają o realne nagrody – pula wynosi 10 000 złotych i 6 zaproszeń na supercar day.

  • Dołączenie do konkursu jest proste – wystarczy zainstalować aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers,
  • zarejestrować się i grać na wirtualnych środkach na koncie DEMO o najwyższą stopę zwrotu.
  • Konkurs trwa trzy tygodnie – od 12 X* do 30 X 2020 r. Każdy tydzień to nowa szansa na nagrody!

TMS Brokers rozpoczyna VII edycję konkursu tradingowego

Nagroda główna to 7 000 złotych, zaproszenie na supercar day i szkolenie inwestycyjne. Wiceliderowi klasyfikacji generalnej TMS przekaże 2000 złotych, zaproszenie na supercar day i szkolenie, a graczowi, który zajmie trzecie miejsce w konkursie – 1000 złotych oraz zaproszenie na supercar day i szkolenie inwestycyjne. Ponadto każdy uczestnik, który dołączy do rywalizacji z polecenia znajomego otrzyma audiobook o słynnym inwestorze George’u Sorosie.

DOŁĄCZ DO ZABAWY!

Dodatkowo, każdy uczestnik, który dołączy do gry, a potem otworzy rzeczywisty rachunek maklerski – otrzyma książkę do wyboru z pakietu inwestora „Książkę o inwestowaniu” dr Rafała Janika, „Analizę Price Action” Al’a Brooks’a lub pozycję „Trader doskonały” Van’a K. Tharp’a. Ponadto po otwarciu konta rzeczywistego inwestor otrzyma pełny cykl (5 godzin) praktycznych szkoleń online oraz dostęp do rekomendacji inwestycyjnych ekspertów TMS.

Edukacyjne wsparcie

Gracze mogą liczyć na edukacyjne wsparcie ekspertów TMS. Na czas konkursu otworzyliśmy cykl webinarów live, które od poniedziałku do piątku o 8:30 dostarczają rynkowych informacji w skondensowanej formie rynkowego espresso. Ponadto co tydzień – w każdy poniedziałek o godz. 10 – odbędą się przeglądy rynkowe, podczas których ekspert OTC opowie o instrumentach wartych szczególnej uwagi i odpowie na palące słuchaczy pytania, m.in. ile ryzykować w jednej transakcji.

Co środę natomiast odbywają się webinary z cyklu „Impuls giełdowy”, podczas których eksperci TMS opowiadają o tym, co dzieje się i co może wydarzyć się na światowych giełdach i rynkach OTC. Wisienką na torcie będzie szkolenie „Live Trading” 15 października. Każdy z graczy – jeśli będzie potrzebował innego wsparcia – może skontaktować się z doradcą TMS.

Czym jest supercar day?

TMS Supercar Day to dzień pełen wrażeń, podczas którego można poprowadzić na prawdziwych drogach kilka supersamochodów, sprawdzić ich osiągi na kilkusetkilometrowej trasie i usłyszeć co rzeczywiście mają wspólnego z tradingiem i jaka jest rola szybkości w handlu. TMS jako broker, który promuje edukację, oferuje możliwość przetestowania 6 superaut przez cały dzień. Wszyscy zwycięzcy – każdej z rund i trzech pierwszych miejsc klasyfikacji generalnej – przejadą się każdym z modeli: Ferrari 488 GTB, Lamborghini Huracán, Chevrolet Corvette 4, Mercedes-AMG GT, Porsche 911 Turbo S i Audi R8 Spyder.

Poszukiwacze mocnych wrażeń nasycą się nie tylko ekscytującymi przejażdżkami i widokiem designerskich aut, ale będą mieli szansę okiełznać kilka z bestii, które kryją pod ich maskami.

Nie zwlekaj – dołącz do edukacyjnego konkursu inwestycyjnego i graj o nagrody!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here