Naga MarketsDlaczego złoty nie przestraszył się wyroku TSUE, oraz co teraz będzie najważniejszym czynnikiem dla globalnych rynków? Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!


Słaby dolar umocni złotego. Nadchodzą negocjacje USA-Chiny

W ocenie analityka wyrok TSUE nie wywarł negatywnego piętna na notowaniach polskiego złotego. To może spowodować, że inwestorzy powrócą do długofalowych tematów typu geopolityka czy polityka banków centralnych, a w konsekwencji złoty będzie poruszał się w przeciwnym kierunku do dolara amerykańskiego. Kiedy można oczekiwać słabszego dolara?

Te artykuły również Cię zainteresują
Słaby odczyt indeksu ISM sprawił, że wzrosły oczekiwania na obniżkę stóp procentowych przez Fed, co poniekąd osłabiło dolara. Jednak deprecjacja nie była tak duża, ponieważ w ostatnich tygodniach widzimy sporą wyprzedaż na rynkach akcyjnych. Słabość dolara nadejdzie, gdy na rynkach nastanie względny spokój, a obniżka Fedu powinna pomóc. Kluczowe mogą być także zbliżające się negocjacje amerykańsko-chińskie. Donald Trump będzie musiał dogadać się z Chinami – powiedział analityk BOŚ.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here