Naga MarketsW odróżnieniu do tego, do czego zostaliśmy już przyzwyczajeni, w najbliższy piątek nie odbędzie się żaden pojedynek TJS Fight. Nie oznacza to jednak, że społeczność Trading Jam ma wakacje. Wręcz przeciwnie. Dzień zaczynamy o godz. 10:00 z tą różnicą, że zamiast obserwować jak tradują inni czekają nas aż 2 wykłady. Podczas #84 już spotkania Trading Jam Session usłyszymy m. in. jak grać zgodnie z trendem?


Na godzinę 10:00 zaplanowany jest pierwszy z wykładów. W ciągu 2 godzin Nazarij Ałeksiuk opowie jak grac zgodnie z trendem? Oprócz przedstawienia podstawowej koncepcji i założeń transakcji zgodnych z trendem przedstawi on również wyniki i statystyki transakcji oraz sposób ich zawierania i zarządzania nimi.

Te artykuły również Cię zainteresują
Obejrzyj transmisję na żywo

O godzinie 12:00 swoją prelekcję rozpocznie Jacek Kubrak. Podczas swojego wystąpienia “Cool Trader Mind 3.0” postara się on odpowiedzieć na takie pytania jak:

  • Co wyprawia z nami trejderski stres?
  • Co z tym zrobić aby spekulować zdrowo i szczęśliwie?
  • Kim naprawde jest trader i co robi?
  • W jakim stopniu każdy może stać się nim w wystarczającym do zwiększania wartości rachunku inwestycyjnego?

Obejrzyj transmisję na żywo

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – 7 września 2017: USD/JPY, AUD/USD0
Następny artykułOpcje dla początkujących. Sygnał kupna na USD/JPY – 7 września 2017
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here