Naga MarketsNiemal 32 mln THB w pół roku zarobił polski inwestor na tajskiej giełdzie. Mac Walen w specjalnym wywiadzie dla Comparic tłumaczy jak tego dokonał a także przekonuje, że do inwestowania wcale nie potrzeba talentu…

Maciej Walenciak znany szerzej jako Mac Walen to polski inwestor i przedsiębiorca, który od piętnastu lat mieszka w Tajlandii. Budując sieć szkół językowych zdołał zgromadzić kapitał, który posłużył mu do pozyskania pierwszego miliona na giełdzie. Jak sam przyznaje, największym sukcesem był zysk ponad $300 000 w trzy tygodnie.


Mac Walen postanowił podzielić się wiedzą zarówno z uczestnikami FxCuffs 2017 jak i ostatniej, 21. edycji konferencji WallStreet w Karpaczu. Za każdym razem mówiąc o swoich doświadczeniach stara się popularyzować w Polsce tajską giełdę i ideę inwestowania w wartość.

Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z materiałami wideo>>>

Redaktorzy Comparic mieli okazję na własne oczy zobaczyć, jak do tej pory najwyższą, wypłatę środków pozyskanych w całości z inwestycji na tajskim rynku kapitałowym. W specjalnym wywiadzie dla naszego portalu Mac Walen przedstawił swoje podejście do rynku, inwestowania i edukacji giełdowej.

Dla wszystkich zainteresowanych podejściem Mac Walena do inwestycji mamy również ciekawą propozycję. Szkoła Inwestowania Walen wraz z Tomaszem Rozmusem z Smart Trader organizują pięciodniowe szkolenie inwestycyjne w Bangkoku.

Sprawdź drugą część wywiadu>>>

Już w listopadzie pod okiem Tomasza i Mac Walena poznasz konkretne metody inwestowania, których wyniki można oglądać między innymi na powyższym wideo. Dowiesz się jak legalnie nie płacić podatków od zysków kapitałowych, a także w jaki sposób to Twoje pieniądze mogą pracować na Ciebie. Ten wyjazd szkoleniowy to również świetna okazja na ucieczkę od ponurej polskiej jesieni i poznanie tak egzotycznego kraju jakim jest Tajlandia. 

Klikając w powyższy baner i rejestrując się na Live Trading Camp wspierasz działalność Comparic.pl. Tworzymy nasz portal z myślą o Tobie nie pobierając za to żadnych opłat. Współpraca marketingowa jest naszym jedynym źródłem dochodu dlatego tak ważne są dla nas Twoje kliknięcia! Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here