Naga MarketsSytuacja fundamentalna rozminęła się z kursem wielu amerykańskich spółek, twierdzi Maciej Leściorz z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 16 października 2020 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na aktualną sytuację na Wall Street, rynku złota i niedawny debiut Allegro. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości ze świata finansów.

  • Amerykańskie giganty tj. IBM, Netflix, Tesla czy Coca Cola podają swoje kwartalne wyniki. Jaki obraz wyłania się z dotychczas opublikowanych raportów?
  • Sektor bankowy w USA odnotowują mieszane wyniki w czasach pandemii. Jak radzą sobie banki inwestycyjne w tle ogromnej zmienności i rosnącego zainteresowania rynkiem akcji?
  • Cena złota oscyluje w okolicach 1900 USD za uncję. Czy rosnąca awersja do ryzyka przełoży się na dalsze wzrosty żółtego kruszcu?
  • Allegro świeżo po debiucie. Spółka jest TOP50 w całej UE i zastąpiła mBank w indeksie WIG20

Te artykuły również Cię zainteresują

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here