Naga MarketsAlpariWolumeny tradingowe Alpari Russia w trzecim kwartale bieżącego roku zanotowały wyraźne odbicie. Wynik ten na pewno cieszy, szczególnie że w przeciągu ostatnich miesięcy broker notował nieustanne spadki. Przedsiębiorstwo zdradziło, że dzięki wzrastającej zmienności na rynku udało mu się poprawić lipcowe wyniki w stosunku do czerwca o 9% – osiągając obrót na poziomie 97.2 mld dolarów.

W tym miesiącu Alpari nie dostarcza tak jak zwykle dokładnych informacji o obrocie na poszczególnych parach walutowych. W raporcie znalazła się jednak informacja, że największą popularnością cieszyło się zdecydowanie EUR/USD, które wygenerowało prawie 49% całkowitej aktywności handlowej. Na popularność euro do dolara w lipcu mogło wpłynąć wybicie z rocznych, szerokich zakresów.

W momencie gdy geopolityczne napięcie na linii Zachód-Rosja cały czas się powiększa, aktywność na lokalnym rynku walutowym na pewno będzie cały czas wzrastała. Z usług Alpari korzystają głównie Rosjanie, Ukraińcy oraz Białorusini – w momencie gdy ukraińska waluta spadła do najniższych historycznie poziomów, inwestorzy z rosnącą obawą spoglądają w stronę lokalnego rządu, który ma coraz większe problemy z opanowaniem niekorzystnej sytuacji we wschodniej Ukrainie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here