Naga MarketsBartłomiej Chomka, analityk TeleTrade

Jego pierwsza styczność z tradingiem miała miejsce tuż po kryzysie, który wybuchł w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku, lecz nie od razu trading przypadł mu do gustu. Bartłomiej Chomka, analityk internetowego brokera TeleTrade, w rozmowie z Krzysztofem Kamińskim opowiedział o swoich początkach z tradingiem oraz podzielił się spojrzeniem na rynki i podejściem do handlu.


„Do dzisiaj pamiętam te momenty kiedy patrzyłem na wykresy i były one dla mnie jak czarna magia. Po prostu nie wiedziałem co się wtedy dzieje. Jednak z perspektywy pewnego czasu już wiem, że trafiłem wówczas na bardzo dużą zmienność, na którą statystycznie bardzo rzadko można trafić” – wspomina Chomka.

Jak opowiada, po tym jak po raz pierwszy założył swój rachunek demo na trading w takiej formie poświęcił tylko niecały miesiąc, po czym stwierdził, że niestety odpuszcza. Jednak po upływie trzech lat postanowił ponownie spróbować swoich sił w tradingu, lecz tym razem na poważnie. Chcąc uniknąć powtórki z pierwszego, nieudanego doświadczenia z handlem zaczął coraz bardziej zgłębiać temat inwetycji.

Jedna z reguł, którą podczas tradingu kieruje się Bartłomiej Chomka polega na tym, że brak reakcji danej pary walutowej po pojawieniu się danych fundamentalnych jej dotyczących, które w założeniu powinny wybić jakieś poziomy, może  skutkować fałszywym wybiciem ceny (spadkiem). Więcej o początkach, porażkach, pierwszych zyskach i podejściu Bartłomieja Chomki ukształtowanym po latach tradowania dowiesz się oglądając całą Rozmowę Traderów!

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here