Naga MarketsPoczątek tygodnia to dobry moment na stworzenie planu na kolejne dni. Dzięki usłudze FxWatcher jesteśmy w stanie zapoznać się ze spojrzeniem analityków Goldman Sachs na najciekawsze ich zdaniem wykresy par walutowych. Nad czym warto się skupić w tym tygodniu? 


EUR/USD w dobrze znanej okolicy

Para do tej pory skorygowała około 23,6% całego ruchu wzrostowego rozpoczętego jeszcze w kwietniu. Zdaniem analityków Goldman Sachs, spadki eurodolara mogą dotrzeć nawet do okolic 1,1012 jednak nie powinny zanadto ich przekroczyć. Wszystko jednak wskazuje na to, że obecnie EUR/USD pozostaje w strefie konsolidacji 1,11/1,13. Korekta płaska trwać więc będzie do momentu, gdy silny impuls popytowy nie pokona ostatnich szczytów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Najbliższym celem dla fali v/3 z obecnych poziomów są okolice 1,1521. Pokonanie poziomu 1,13 upewni nas co do przewagi byków na rynku – przekonują analitycy.

USD/CAD i 1,3142

Najważniejszym poziomem na wykresie zdaje się być poziom 1,3142. To ekspansja 100% korekty zapoczątkowanej jeszcze w maju – tłumaczy bank. To jak cena zachowa się w tych okolicach będzie definiować przyszły trend na USD/CAD.

Odbierz darmowy Big Bank Report

Potwierdzone zejście poniżej poziomu 1,3142 prawdopodobnie pogłębi spadki, kończąc jednocześnie trwający przeszło rok schemat korekt ABC na parze. Poziom do którego w pierwszej kolejności dążyć będą niedźwiedzie w tym scenariuszu to okolice 1,2892.

Gdyby jednak 1,3142 uruchomiło zwiększony popyt na USD/CAD, wówczas będzie to sygnał kontynuacji obecnego, byczego trendu. Odbicie od wskazanego poziomu zakończy strukturę korekcyjną, a pierwszym poziomem docelowym wzrostów będzie średnia ruchoma z ostatnich dwustu okresów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here