Naga MarketsNa chwilę obecną MS jest nastawiony niedźwiedzio pod względem analizy fundamentalnej na parze NZDUSD, teraz dodatkowo podaje argumenty iż na wszystkich interwałach czasowych analiza techniczna również wskazuje większe spadki na tej parze.

MS obecnie ma otwartą krótką pozycję na tej parze celując w poziom 0,81.

Wykres 10-leni

NZDUSD jest obecnie w szerszej korekcje fali b. Kurs znajduje się teraz blisko oporu kanału wzrostowego i rozpoczyna ruch w dół.

Kurs nie powinien już przebić aktualnego szczytu fali (b) tj 0,8746 z czego wynika że czeka nas teraz gala (c) która powinna ściągnąć kurs przynajmniej w okolicę wsparcia trendu wzrostowego tj. 0,80-0,79 a w dalszej kolejności poniżej dołka fali (a) 0,7370. Dodatkowo występuje dywergencja między kursem i współczynnikiem RSI.

Wykres 2-letni

NZDUSD zakończyło falę c’ będącą końcem korekcyjnej fali (b). W połączeniu z silną dywergencją między kolejnymi szczytami kursu waluty oraz odczytami wskaźnika RSI  pojawia się bardzo dobry sygnał do otwierania krótkich pozycji.

Wykres 90-dniowy

Od dołka na poziomie 0,8066 kurs NZDUSD uformował klasyczną strukturę 5 fal elliotta. Obecnie następuje korekta tego ruchu wzrostowego, która powinna mieć pierwszy przystanek na poziomie 61,8% zniesienia fibo tego ruchu tj. 0,8317. W krótkim terminie potwierdzeniem takiego scenariuszu będzie spadek kursu poniżej dołka 4 fali tj. 0,8514.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here