Naga MarketsWykres Dogecoina w ostatnich tygodniach wyrysował twarz DOGEKurs Dogecoina w ostatnich dniach wyrysował na wykresie formację, którą w skrócie określić można jako “twarz DOGE”. Gdy faktycznie zrzutuje się na wykres obrazek z łebkiem śmiesznego pieska, nie da się już tego odzobaczyć. Przypadek? Możliwe. Co bardziej spostrzegawczy pamiętają jednak, że to nie pierwsza taka sytuacja, gdy inwestorom na wykresie ukazał się DOGE.

  • Jeszcze przed kilkoma dniami kurs DOGE/USD wystrzelił do 0,74 dol. w oczekiwaniu na wystąpienie Elona Muska w Saturday Night Live
  • Zgodnie z przewidywaniami, ekscentryczny miliarder wystąpił w skeczu o Dogecoinie: Elon Musk w Saturday Night Live: Tak, Dogecoin to wałek!
  • Jednak wraz z emisją programu nastąpiła klasyczna rynkowa “sprzedaż faktów”

Doge na wykresie Dogecoina

Dogecoin jest jednym z najgorętszych tematów w branży inwestycyjnej w ostatnich tygodniach. Notowania tej jeszcze niedawno niszowej kryptowaluty od początku roku zyskały astronomiczne 10600% i choć przecena od szczytów na 73 centy do obecnie notowanych 52 centów jest spora, to Ci, którzy zainwestowali jeszcze kilka tygodni temu, mogą być zadowoleni.

Te artykuły również Cię zainteresują
Niektórzy twierdzą, że za wzrostem notowań Dogecoina stoi siła wyższa i zapewne mają tu na myśli samego Elona Muska, jednak nie jest wykluczone, że to nie wszystko co skrywa $DOGE. Gdy spojrzymy na wykres kursu DOGE/USD w interwale jednogodzinnym, objawi się nam głowa słynnego pieska Doge, który (nomen omen) jest twarzą tej kryptowaluty.

Przyznajemy się, nie dostrzegliśmy sami tego zjawiska, choć kursowi Dogecoina przyglądamy się codziennie. Po prostu natrafiliśmy na ten obrazek w internecie, nie znamy autora.

Plus500

To nie pierwszy raz, gdy inwestorzy zauważyli pojawienie się charakterystycznego konturu głowy DOGE na wykresie gorącego aktywu. W sesjach 18 oraz 21 grudnia DOGE pojawił się na wykresie… CD Projekt.

https://i0.wp.com/i.redd.it/t6tfxwucwo661.png?w=696&ssl=1

Warto jednak zauważyć, że w przypadku CD Projekt głowa Doge obrócona była w lewą stronę. W przypadku DOGE/USD, twarz pieska zwrócona jest w prawą stronę. Na CD Projekt nadciągnęły spadki, co prawda nie od razu, ale obecnie za akcję polskiej spółki zapłacić należy jedynie 154 zł.

invest

Zobacz również: Ethereum może podrożeć do 20 tys. dol. do 2025 r., uważa panel ekspertów

Czy można zatem sądzić, że w przypadku $DOGE będzie odwrotnie i przyjdą dalsze wzrosty? Trudno powiedzieć. Pozostaje wróżenie z wykresu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena złotówki | dolar notowania | bitcoin giełda wykres | złoty kurs | kurs eur |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here