Naga Marketsnapis webinar nad głową mężczyznyHandlujesz na niemieckim indeksie? Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób podczas handlu intraday można wykorzystać wolumen realny? Weź udział w webinarze z Maksymilianem Bączkowskim o godzinie 18:00 i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania.

Maksymilian Bączkowski zaprasza na webinar

Najbardziej popularny europejski indeks giełdowy DAX nie jest zarazem najprostszym walorem do handlu. Jednak przy użyciu odpowiednich technik znacząco można ułatwić sobie postrzeganie jego aktualnej sytuacji na wykresie. Warto w technice handlu intraday stosować wolumen. Jednak jak to zrobić? Dowiedz się podczas dzisiejszego spotkania!

Niemiecki indeks DAX to prawdopodobnie najczęściej handlowany walor wśród inwestorów intraday, mimo, iż nie należy on do najłatwiejszych indeksów. Często sprawia, że występują na nim wszelakie anomalie – nie raz ciężkie do wytłumaczenia. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ niemiecki indeks DAX w gruncie rzeczy jest bardzo płytkim rynkiem, gdzie handel w nieodpowiednich godzinach bądź nieodpowiednich warunkach obrotu wolumenowego może spowodować, że inwestorzy narażają się tylko na zbędne ryzyko. W jaki sposób zatem postrzegać niemiecki indeks DAX oraz jak wykorzystywać anomalię oraz wzmożoną zmienność na swoją korzyść?

W trakcie tego spotkania poznasz:

  • Czym jest wolumen w handlu?
  • Wskazówki handlu wolumenem na DAX
  • Praktyczne przykłady wykorzystania – przykłady

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora handlującego na niemieckim indeksie DAX oraz dla każdego, kto dopiero chce zacząć przygodę z indeksem – bez względu na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here