Naga MarketsJoe DiNapoli5 października w Krakowie odbyła się konferencja Artystów Rynków CMC Markets, podczas której odbyło się wiele bardzo ciekawych wykładów przeprowadzonych przez ekspertów znanych wśród polskich inwestorów. Wśród prelegentów był Piotr Grela, który opowiedział o wykorzystaniu technik diNapolego w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Zobacz relację Comparic24.tv z konferencji Artystów Rynków w Krakowie!


Technika diNapolego: Punkty reakcji, punkty docelowe, mierzenia i zniesienia

Moja prezentacja była praktyczna i starałem się podpowiedzieć w jaki sposób poszukiwać szczególnych momentów, sytuacji na rynku poprzez dobór odpowiednich miejsc do analizy np. ukrytych punktów reakcji. Pokazywałem także przykłady dla wielu rynków, przede wszystkim dla Daxa. Również odniosłem techniki diNapolego do rynku kawy czy funta z dolarem, aby na samym końcu zatrzymać się na polskich akcjach – oznajmił Piotr Grela.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here