Naga Markets

webinarPortal Comparic.pl razem z brokerem Naga Markets mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar wprowadzający osoby początkujące do świata inwestycji. Spotkanie to odbędzie się już w najbliższą środę (25 maja 2022 r.) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Arkadiusz Jóźwiak.

  • Portal Comparic.pl razem z Naga Markets mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar nt. analizy technicznej
  • Spotkanie odbędzie się już w środę o 20:00
  • W trakcie webinaru przedstawione zostaną najpopularniejsze formacje cenowe i formacje świecowe
  • Omówione zostaną także różnice pomiędzy nimi

Formacje cenowe i formacje świecowe w tradinguFormacje cenowe i formacje świecowe są jednymi z najstarszych metod prezentowania i interpretowania wykresu. Dzięki kształtom, które przybierają, spekulant może zakładać kontynuację, bądź odwrócenie obecnego trendu. Są bardzo popularne na rynku, przez co kontakt z nimi mają już traderzy na wczesnym etapie swojej spekulacyjnej przygody.

W trakcie tego spotkania poznasz najpopularniejsze formacje cenowe sygnalizujące odwrócenie bądź kontynuację trendu a także dowiesz się jak poprawnie interpretować formacje świecowe.

Zapisz się już teraz!*

* Aby zapisać się na webinar, trzeba najpierw zalogować się do swojego bezpłatnego konta w Naga Markets. Jeżeli wiec jeszcze nie posiadasz swojego rachunku w Naga, zachęcamy jak najszybciej to zmienić.

Z tego miejsca zachęcamy również do zapoznania się z artykułem na temat poziomów wsparcia i oporu, będącego jednocześnie wstępem do w/w szkolenia.

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here