Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tleZapraszam serdecznie na kolejny webinar poświęcony metodzie Overbalance, który odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 20:00. Tym razem na spotkaniu zostanie przedstawiona strategia Overbalance, która została dopasowana do tradingu na niemieckim indeksie giełdowym DAX.


Jest to kolejny webinar z serii o Overbalance, prowadzony przeze mnie na łamach comparic.pl. Już w najbliższy czwartek skupimy się tylko i wyłącznie na handlu intraday na znanym i lubianym indeksie DAX :). Na ostatnich spotkaniach poruszyliśmy podstawy strategii, a teraz pokażę, jak wykorzystać ją w handlu intrady na niskich interwalach czasowych. Powiemy sobie gdzie wchodzić w pozycję, oraz w jakiej odległości ustawić poziomy Stop Loss, a także Take Profit. Handel na niskich przedziałach czasowych wymaga odpowiedniej precyzji i szybkiej reakcji, przez co należy wymagana jest błyskawiczna egzekucja, nie ma tutaj miejsca na zastanawianie się.

Agenda spotkania:

  • Podstawowe założenia strategii dla indeksu DAX
  • Trading intrady na DAX
  • Analiza pojedynczej sesji handlowej
  • Zarządzanie pozycją na niskich interwałach czasowych

Nie masz czasu o 20:00? Nic straconego! Zarejestruj się, aby otrzymać nagranie wideo. Webinar jest wstępem do całego cyklu, dlatego warto to zrobić.

Zapisz mnie!

Poniżej załączam przykładowe transakcje z kwietnia, które były zawierane na indeksie DAX przy wykorzystaniu strategii Overbalance.

Transakcje na przykładzie indeksu DAX Transakcje na przykładzie indeksu DAXConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here