Naga Marketspaląca się żarówka na tle ściany pomysłówAnaliza techniczna budzi kontrowersje, ale nie da się ukryć że jest bardzo użytecznym narzędziem badania siły kupujących i sprzedających na rynku. Zapisz się na bezpłatny webinar od TMS Brokers i zweryfikuj gotowe metody w praktyce.


Analiza techniczna: weź udział w webinarze

Analiza techniczna polega na weryfikowaniu prawidłowości zmian cen konkretnych aktywów, a ponadto wskazuje siłę lub słabość kupujących i sprzedających na rynku. Ma wiele podejść: np. formacji świecowych czy wskaźników cen akcji. Wszystkie mają jednak jeden cel: pomóc w zrozumieniu sytuacji rynkowej.

AT bada prawidłowości występujące na rynku, opierając się o analizę formacji wykresów cen. W tym podejściu technicy używają narzędzi do rysowania, takich jak linie trendu i poziomy Fibonacciego, aby zidentyfikować klasyczne formacje cenowe (np. trójkąty symetryczne, czy formacje konsolidacji).

Założenia analizy technicznej opierają się na zasadzie, że rynek dyskontuje wszystko, czyli efektywnie wycenia wszelkie czynniki fundamentalne, psychologiczne oraz geopolityczne. Na specjalnie przygotowanym webinarze TMS Brokers eksperci pokażą, co to w rzeczywistości oznacza i jak to wykorzystać w procesie podejmowania decyzji.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR

Webinar kompleksowo wyjaśni też uczestnikom istotę zasady nr 2 analizy technicznej, która brzmi: „ceny podlegają trendom”. Podczas szkolenia eksperci opowiedzą też dlaczego lepiej inwestować zgodnie z panującą tendencją i w jaki sposób wyszukiwać optymalne  poziomy do zawierania pozycji. Poinstruują również co zrobić, by skutecznie znajdować miejsca, gdzie z dużym prawdopodobieństwem zakończy się korekta.

Szkolenie online rozwinie również temat trzeciego założenia AT: „historia się powtarza”. Eksperci TMS opowiedzą o klasycznych reakcjach inwestorów na potencjalne zyski lub straty i omówią formacje cenowe, które na skutek tych zachowań często się powtarzają.

Podczas webinaru eksperci pokażą w jaki sposób łączyć poznane narzędzia, by uprościć cały proces decyzyjny i zwiększyć prawdopodobieństwo Twojego sukcesu w tradingu. Nie zwlekaj, zapisz się na darmowy webinar! Szkolenie zaczyna się 26 marca o 18:00!

Webinar poprowadzi Łukasz Zembik ekspert TMS Brokers, autor projektu Live Trading. Certyfikowany dealer Rynków Finansowych ACI/WIB Polska.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat skutecznych sygnałów analizy technicznej, pobierz darmowy ebook – 7 skutecznych sygnałów analizy technicznej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here