Naga Markets100686484-excited-young-stock-trader-gettyp.530x298Portal Comparic.pl ma zaszczyt zostać oficjalnym partnerem medialnym kolejnej edycji Live Trading Day. Tymczasem z tej okazji pragniemy zaproponować Państwu nie jedną, a dwie darmowe wejściówki, które możecie zdobyć w naszym konkursie.

Pełna informacja o wydarzeniu, odnośnik do recenzji poprzedniego LTD oraz zapisy na wrzesień znajdują się tutaj: Live Trading Day z Birgerem 14 września w Warszawie! Transakcje na żywo na rachunku 1 mln EUR!

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

Trader tradingW redakcji zależy nam na tym, aby konkurs nie był prostym tylko losowaniem, a żeby korespondował w jakiś sposób z Live Trading Day oraz wymagał odrobiny wysiłku od uczestników – liczymy że dzięki temu zabawa będzie lepsza. Aby wziąć udział w konkursie w dniach od poniedziałku 24 sierpnia do piątku 28 sierpnia (do momentu zamknięcia rynku FX):

  • Wykonaj transakcję ‘intra-day’ – czyli trwającą do końca dnia (sesji). Instrument dowolny, rachunek dowolny, wielkość zlecenia dowolna. WAŻNE żeby było widać numer transakcji (‘ticket’) oraz datę zawarcia transakcji
  • Wykonaj ‘zrzut ekranu’ (screenshot) oraz opisz/uzasadnij swoją transakcję w sposób jasny i zrozumiały.
  • Opublikuj całość na dowolnym publicznym kanale społecznościowym – może to być blog, forum o tematyce inwestycyjnej, grupa dyskusyjna (np. na Facebook czy Goldenline, itp.) lub inny kanał w internecie, do którego każdy ma lub może mieć dostęp bezpłatnie.
  • Do opisu dodaj informację o konkursie oraz link do niniejszego artykułu.
  • Taki wpis prześlij nam na adres: marcin.wenus@comparic.pl w temacie podając “KONKURS LIVE TRADING DAY

 Kto zwycięży?

Kapituła redakcyjna wybierze spośród uczestników najlepsze zgłoszenie biorąc pod uwagę między innymi:

  • jakość i zrozumiałość opisu
  • miejsce w którym został zamieszczony oraz popularność samego wpisu
  • zyskowność transakcji na koniec dnia

A co z drugą wejściówką?

Druga wejściówka będzie do zdobycia w kolejnym konkursie w przyszłym tygodniu. Zapraszamy do udziału w zabawie!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here