Naga MarketsTydzień temu oferowaliśmy Państwu darmową wejściówkę na konferencję Live Trading Day z udziałem jednego z najsłynniejszych traderów, Birgera Schafermeiera, który handluje na rynkach już od 25 lat. Dziś mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję konkursu na podobnych zasadach.

Zwycięzca 1. edycji

konkurs LTD 1Zwycięzcą pierwszej edycji został Tomasz Koc, który opublikował swoje zagrania w grupie Edukacja Forex prowadzonej przez redaktorów Comparic.pl w portalu Facebook. Choć wybór spośród nadesłanych zgłoszeń był bardzo trudny, to ostatecznie o zwycięstwie Tomasza zadecydował fakt, że pokazał transakcje zaraz po otwarciu, a następnie zamknięcie z komentarzem dotyczącym prowadzenia pozycji. Nie brakło też opisu emocji, które towarzyszą chyba każdemu daytraderowi. W ten sposób Tomasz wpisał się w ideę konkursu niemal idealnie.

konkurs LTD 11Jak wspomnieliśmy, rozstrzygnięcie konkursu było bardzo trudne i choć zasady nie przewidywały nagrody za drugie miejsce, to wyróżnić pragniemy też Kamila, który pięknie opisał wykonane przez siebie zagranie. Życzymy powodzenia w tym tygodniu!


Co zrobić by wziąć udział w 2. edycji?

technika wykres traderW redakcji zależy nam na tym, aby konkurs nie był prostym tylko losowaniem, a żeby korespondował w jakiś sposób z Live Trading Day oraz wymagał odrobiny wysiłku od uczestników – liczymy że dzięki temu zabawa będzie lepsza. Aby wziąć udział w konkursie w dniach od poniedziałku 31 sierpnia do piątku 4 września (do momentu zamknięcia rynku FX):

  • Wykonaj transakcję ‚intra-day’ – czyli trwającą do końca dnia (sesji). Instrument dowolny, rachunek dowolny, wielkość zlecenia dowolna. WAŻNE żeby było widać numer transakcji (‚ticket’) oraz datę zawarcia transakcji
  • Wykonaj ‚zrzut ekranu’ (screenshot) oraz opisz/uzasadnij swoją transakcję w sposób jasny i zrozumiały.
  • Opublikuj całość na dowolnym publicznym kanale społecznościowym – może to być blog, forum o tematyce inwestycyjnej, grupa dyskusyjna (np. na Facebook czy Goldenline, itp.) lub inny kanał w internecie, do którego każdy ma lub może mieć dostęp bezpłatnie.
  • Do opisu dodaj informację o konkursie oraz link do niniejszego artykułu.
  • Taki wpis (link lub screenshot z widocznym paskiem adresu strony) prześlij nam na adres: marcin.wenus@comparic.pl w temacie podając „KONKURS LIVE TRADING DAY

 Kto zwycięży?

Kapituła redakcyjna wybierze spośród uczestników najlepsze zgłoszenie biorąc pod uwagę między innymi:

  • jakość i zrozumiałość opisu
  • miejsce w którym został zamieszczony oraz popularność samego wpisu
  • zyskowność transakcji na koniec dnia

Rozstrzygnięcie już w przyszły weekend. Powodzenia!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here