Naga MarketsPod koniec 2015 roku TMS Brokers zorganizował konkurs dla polskich traderów, z niespotykaną do tej pory pulą nagród. Zwycięzca pojedynku miał otrzymać 1 000 000 złotych w zarządzanie, co było wyjątkową formułą nie tylko w Polsce, ale również i na świecie. Teraz ten sam broker powraca z drugą odsłoną konkursu tradingowego skierowanego do inwestorów detalicznych, którego portal Comparic.pl został oficjalnym patronem medialnym.


2 tysiące PLN wystarczą, aby wziąć udział

Kierując się opiniami uczestników z poprzedniej edycji, TMS Brokers postanowił zmniejszyć minimalne wymagania kapitałowe pozwalające na uczestnictwo w konkursie. W efekcie zainteresowani traderzy muszą posiadać zdeponowane 2 tysiące PLN (w poprzedniej edycji regulamin wymagał 5 tysięcy):

  • Kapitał wejściowy 2000zł
  • Rejestracja całkowicie online
  • Klienci przechodzący od innych brokerów otrzymują 1000PLN – Warunkiem otrzymania Premii Indywidualnej jest wykazanie posiadania rachunku u innego brokera oraz wykonanie obrotu w wysokości 10 Lotów w okresie trwania konkursu.
  • Uwzględnienie zasad zarządzania kapitałem – maksymalny drawdown 30%
  • Testuj różne strategie. Możesz mieć otwartych aż 10 rachunków maklerskich jednocześnie
  • Rozpoczęcie 13 lutego 2017 roku, zakończenie 10 marca 2017 roku

Milion złotych w zarządzanie dla najlepszego tradera

Celem konkursu TMS Brokers jest wyłonienie najlepszego polskiego tradera detalicznego, który otrzyma w zarządzanie siedmiocyfrową kwotę. Podział nagród konkursowych prezentuje się następująco:

  • I miejsce – 1 000 000 złotych w zarządzanie
  • II miejsce – 100 tysięcy złotych w zarządzani
  • III – 50 tysięcy złotych w zarządzanie

BIORĘ UDZIAŁ

Warunkiem otrzymania nagrody konkursowej jest osiągnięcie najwyższego zysku ze wszystkich uczestników przy zachowaniu zasady zarządzania kapitałem (dopuszczalne maksymalne obsunięcie kapitału wynosi 30% od najwyższej wartości uzyskanej w trakcie konkursu) w okresie trwania konkursu.

Wszystkie szczegółowe informacje związane z konkursem można znaleźć w regulaminie dostępnym w pliku PDF.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here