Naga Markets



Peter Brandt, autor "Dziennika"
Peter Brandt, autor “Dziennika”

Już 14 i 21 maja w Krakowie i Warszawie, BOSSAFX DM organizuje kolejną odsłonę konferencji Praktycy Rynku. Portal Comparic.pl ma ogromną przyjemność znaleźć się w gronie patronów medialnych wydarzenia – w związku z czym chcielibyśmy zaoferować Czytelnikom możliwość wygrania książek oraz wejściówek na spotkanie autorskie.


Zdobądź “Dziennik profesjonalnego gracza giełdowego”

Peter Brandt to autor popularnego “Dziennika profesjonalnego gracza giełdowego”, w którym pokazuje żywe zagrania rynkowe oraz ich analizę. Książkę niedawno recenzował redaktor naczelny Comparic.pl, Marcin Wenus. Teraz każda zainteresowana osoba ma możliwość walki o swój własny egzemplarz “Dziennika”.

Te artykuły również Cię zainteresują




Dodatkowo BOSSAFX DM ufundowała 5 wejściówek na spotkanie autorskie z P. Brandt’em. Chociaż sama konferencja w Krakowie i Warszawie jest darmowa, to uczestnictwo w spotkaniu z autorem wymaga założenia rachunku handlowego i dokonania co najmniej jednej transakcji. Biorąc udział w prostym konkursie możesz zdobyć bilety bez żadnych dodatkowych warunków.

Plan konferencji zaplanowanych na 14 i 21 maja wygląda następująco. Link do wydarzenia i szczegółowe informacje tutaj.

CZĘŚĆ OTWARTA – udział bezpłatny
10:00 Zebranie uczestników i poranna kawa
10:15 – 10:30 Rozpoczęcie konferencji
Sebastian Zadora, BossaFX
10:30 – 11:30 „Raporty, polityka czy pogoda – co w największym stopniu kształtuje ceny towarów?”
Dorota Sierakowska
11:30 – 11:45 Przerwa
11:45 – 13:00 „Lekcje wyciągnięte na rynkach w ciągu ponad 40-letniej kariery tradera”
Peter L. Brandt (wykład w języku angielskim, tłumaczony symultanicznie)
13:00 – 14:00 Lunch
14:00 – 15:00 „Zasady w tradingu są proste. Trzymanie się ich to prawdziwe wyzwanie”
Grzegorz Zalewski
15:00 – 15:15 Przerwa
15:15 – 16:30 „Handel na podstawie klasycznych formacji cenowych”
Peter L. Brandt (wykład w języku angielskim, tłumaczony symultanicznie)
16:30 Zakończenie konferencji
CZĘŚĆ ZAMKNIĘTA – dla aktywnych Klientów BossaFX
17:00 – 19:00 Spotkanie z autorami

Co zrobić, aby zyskać książkę lub bilet?

Wystarczy, że polubisz i udostępnisz na swojej tablicy post z Facebooka. Wśród osób, które kliknęły guzik “share” wylosujemy szczęśliwców mogących odebrać nagrody i spotkać się osobiście z P. Brandt’em. O wynikach losowania poinformujemy 9 maja po godzinie 12:00. Czas na wzięcie w zabawie upływa w niedzielę (8 maja) o 23:59.

BIORĘ UDZIAŁ W ZABAWIE

O autorze

Peter L. Brandt – działalność na rynkach terminowych rozpoczął w 1976 roku w ContiCommodity Services (część Continental Grain Company). Od początku jego celem była działalność na własny rachunek. W 1980 założył Factor Trading Co., Inc, która przede wszystkim zajmowała się zarządzaniem jego prywatnymi środkami, choć również prowadziła analizy i usługi dla klientów instytucjonalnych (wśród nich była między innymi legendarna Commodities Corporation).

W maju 1995 przerwał aktywność na rynkach zajmując się działalnością pozabiznesową. W 2007 roku powrócił do aktywności traderskiej. Od początku swojej działalności jego średnioroczna stopa zwrotu wyniósł ponad 67%. W ciągu 18 lat aktywności, tylko 4 zakończyły się stratą. Jest współautorem książki Trading Commodity Futures with Classical Chart Patterns, napisanej wspólnie z Brucem Babcockiem, jr.

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here