Naga MarketsHFT Brokers DM przygotował dla nowych i obecnych klientów konkurs „Inwestowanie to Twoja Pasja”, w którym do wygrania jest jeden z flagowych tabletów firmy Apple – iPad Mini. Szczegóły zabawy dostępne są bezpośrednio na stronie brokera.


Na czym polega zabawa?

W regulaminie – który znajdziesz tutaj – czytamy o przeprowadzeniu konkursu za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. Nagrodą dla zwycięzcy jest natomiast iPad Mini 2 16GB, Wi-Fi Gwiezdna Szarość o wartości rynkowej 1299PLN. Konkurs kończy się 30 lipca 2016 roku.

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

Zadaniem każdego z uczestników jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego pasję lub zainteresowanie związane z inwestowaniem na rynkach finansowych i umieszczenie go w komentarzu pod postem konkursowym opublikowanym przez organizatora na stronie konkursowej w czasie trwania konkursu.

Ostatecznie zwycięzcę wybiera organizator, który ocenia zdjęcia pod względem atrakcyjności tematyki i oryginalności. Po przekazaniu dokładnych danych do wysyłki, iPad Mini zostanie wysłany drogą pocztową pod adres wskazany przez szczęśliwego zwycięzcę.

Jeżeli masz jakąś wyjątkową pasję, którą godzisz z codziennym tradingiem, konkurs z pewnością jest dla Ciebie!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here