Naga MarketsOdbierz książkęW lutym informowaliśmy naszych Cztelników, że portal Comparic.pl został oficjalnym patronem książki wydawnictwa Maklerska.pl, „Analiza techniczna rynków finansowych” autorstwa Johna J. Murphy’ego. Dzisiaj przygotowaliśmy natomiast konkurs, w którym wygrać można dwa egzemplarze wznowionego i odświeżonego wydania.


Warunki uczestnictwa w zabawie

Konkurs odbywa się poprzez portal społecznościowy Facebook, warunki i zasady uczestnictwa znajdują się poniżej:

  1. Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym fanem na FB, to przejdź teraz na fanpage Comparic.pl
  2. Polub post konkursowy, który znajdziesz tutaj
  3. Napisz w komentarzu dlaczego akurat Ty powinieneś otrzymać jeden z dwóch egzemplarzy książki
  4. Dodatkowym atutem będzie umieszczenie w komentarzu wykresu z wykonaną analizą techniczną (poziomy s/r, linie trendu, etc.)
  5. Zabawa trwa do godziny 23:59, 16 kwietnia (niedziela)
  6. Wyniki konkursu podamy na FP Comparic.pl 17 kwietnia (poniedziałek) i zgłosimy się do 2 szczęśliwców

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą recenzją książki „Analiza techniczna”.

John J. Murphy – legenda analizy technicznej

John J. Murphy zajmuje się analizą techniczną od trzydziestu lat. Był dyrektorem zespołu Futures Technical Research i starszym doradcą w Merrill Lynch. Przez siedem lat współpracował jako analityk z telewizją CNBC. Jest autorem trzech książek, w tym “Analizy technicznej”, poprzedniczki tej książki. Jego druga praca, “Międzyrynkowa analiza techniczna”, stworzyła nową dziedzinę badań. W swojej trzeciej książce, “Visual Investor”, Murphy stosuje analizę techniczną do badania rynku funduszy powierniczych.

W 1996 roku John J. Murphy założył wraz z twórcą oprogramowania Gregiem Morrisem firmę MURPHYMORRIS, Inc., która zajmuje się tworzeniem interaktywnych programów edukacyjnych i oferuje inwestorom bieżące analizy. Ich adres internatowy to: http://www.murphymorris.com.

John J. Murphy prowadzi także własną firmę konsultingową, JJM Technical Advisors, z siedzibą w Oradell, New Jersey.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here