Naga MarketsDostawca globalnych usług brokerskich FX i CFD, firma Tickmill ogłosiła rozpoczęcie konkursu dla rachunków rzeczywistych na zasadzie win-win, rozdając rabaty lojalnościowe wszystkim uczestnikom oraz nagrody w postaci Bitcoinów każdego miesiąca. Celem zabawy jest nagrodzenie klientów za ich aktywny handel  i wsparcie.


Weź udział w konkursie tradingowym na żywo i zdobądź Bitcoiny

Rewolucyjny konkurs giełdowy na żywo na zasadzie win-win umożliwia uczestnikom wdrożenie wiedzy giełdowej i zdobycie nagród za dobre wyniki pod postacią prawdziwych Bitcoinów, czyli jednego z najbardziej atrakcyjnych aktywów na świecie. Każdego miesiąca dwóch najlepszych graczy, to znaczy inwestorów z najwyższym miesięcznym poziomem zysku (kwotowo) i największym zwrotem (procentowo), zdobędzie po Bitcoinie.

Ponadto kwalifikujący się inwestorzy korzystający z kont Pro lub VIP mogą zyskać 10% zniżki prowizji na wszystkie zamknięte transakcje i 1 dolar na lot mniej na CFD BTC na koncie objętym konkursem.

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

“Postanowiliśmy rozpocząć konkurs po to, aby uczcić wyjątkowy rok sukcesu i wzrostu działalności, który zawdzięczamy klientom z całego świata. Wierzymy, że wraz z powodzeniem naszych klientów, sami rośniemy w siłę. Nowy konkurs na żywo to nasz sposób na dodanie klientom większego impetu jeżeli chodzi o osiągnięcia giełdowe przy jednoczesnym zapewnieniu hojnych nagród za ich lojalność. Jako firma, która pozycjonuje się na froncie zmian technologicznych dokładnie przemyśleliśmy nagrody tak, aby gracze byli jeszcze bliżej walut w świecie finansów” – skomentowała rozpoczęcie nowego konkursu giełdowego CMO firmy Tickmill Group Marilena Iakovou.

Konkurs potrwa do 9 marca 2018 r. Więcej informacji na temat konkursu i jego warunków można znaleźć tutaj.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here