Naga Markets

ligaTraderowJak co roku, w ostatnią sobotę września, na portalu Comparic.pl starują rozgrywki jednego z najdłużej rozgrywanych konkursów traderskich w Polsce. 24 września wystartuje już XI edycja turnieju. W tym roku pojawi się kilka drobnych zmian w regulaminie oraz znacznie więcej nagród.

  • Już 24 września rozpoczynają się rozgrywki XI edycji Ligi Traderów
  • Udział w turnieju jest całkowicie darmowy, jedynym wymogiem jest konto na naszym forum
  • Z okazji 10-lecia portalu Comparic, rozdamy dziesiątki dodatkowych nagród
  • Zapisy trwają do 23 września do godziny 18:00

AKTUALNA LISTA ZAPISANYCH ZAWODNIKÓWJednym z fundatorów nagród w XI edycji Ligi Traderów jest DM BOŚ. 

Wśród ufundowanych nagród znajdują się m.in elektroniczne gadżety takie jak choćby kable USB z funkcją stojaka do telefonu czy też bezprzewodowe ładowarki do telefonów. Ponadto wśród uczestników konkursu rozdysponuje firmowe notesy, długopisy oraz drobne sprzęty elektroniczne.

Przypominamy, że z okazji 10-lecia portalu Comparic, rozdamy dziesiątki dodatkowych nagród, które losować będziemy dwa razy w tygodniu przez cały okres trwania konkursu czyli niemal 3 miesięcy.

W puli nagród konkursu znajdują się także liczne książki o tematyce traderskiej: m.in. książki: “Mistrzowie rynków finansowych”:

Zabawna, pouczająca, nieoceniona. W Stanach Zjednoczonych zaliczana do kanonu książek inwestycyjnych. Zawiera wywiady przeprowadzone przez Jacka Schwagera z najlepszymi inwestorami i graczami giełdowymi. William Eckhardt, Bill Lipschutz, Victor Sperandeo, Linda Raschke, Tom Basso, Stanley Druckenmiller – to tylko niektóre z osób, których postrzeganie giełdy zostaje tu wyjaśnione. Dzielą ich wykorzystywane rynki, horyzont czasowy, strategie inwestycyjne, filozofia rynku, ale łączy jedno – skuteczność.

XTB

Oraz kilka egzemplarzy książki: “Twój mózg, Twoje pieniądze”:

Jason Zweig, doświadczony dziennikarz finansowy, sięga do najnowszych odkryć neuroekonomii, fascynującej nowej dyscypliny stanowiącej połączenie psychologii, neurobiologii i ekonomii, by lepiej zrozumieć istotę procesu podejmowania decyzji finansowych. Wyjaśnia, dlaczego tak często niepoprawnie oceniamy ryzyko i dlaczego wykazujemy zbyt dużą pewność siebie, jeśli chodzi o wybory inwestycyjne. Autor rzuca nowe światło na proces inwestowania i podpowiada, w jaki sposób kontrolować spór między rozumem i emocjami.

A także książki: “Spekulacja intuicyjna”:

Faith zbija z tropu swojego czytelnika. Po opublikowaniu książki „Droga Żółwia”, w której przedstawił czysto mechaniczny system stosowany przez legendarną grupę Żółwi, stawia pod znakiem zapytania jej główne przesłanie. Choć tłumaczy, że w spekulacji trzeba mieć przetestowany system i wojskową dyscyplinę, wskazuje, że jeśli chce się osiągnąć rezultaty naprawdę wybitne, należy zaufać intuicji i instynktowi. Jak to zrobić? Intuicję trzeba trenować, wzbogacać poprzez nowe doświadczenia, a przy tym wszystkim być świadomym jej słabych stron.

Te książki, a także wiele, wiele innych będzie do zdobycia w XI edycji Ligi Traderów – najdłużej rozgrywanego konkursu tradingowego w Polsce.

Zapisy tylko do 23 września do godziny 18. XI edycja konkursu rozpoczyna się w sobotę 24 września 2022 roku.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XI edycji Ligi Traderów. Wystarczy podać w komentarzu swój nick z forum (na samym dole strony można zostawić komentarz bezpośrednio, bez konta na Facebooku). Na adres e-mail podany podczas wpisywania komentarza będą przychodziły powiadomienia np. o możliwości oddaniu typu w każdej kolejce.

AKTUALNA LISTA ZAPISANYCH ZAWODNIKÓWŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here