Naga Markets

Wycięcie longów na WIG20? Analiza: PKN Orlen, PZU, AllegroCzwartkowa sesja na GPW przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW po 30 minutach od rozpoczęcia sesji mocno tracą na wartości. WIG20 traci 0,9%, WIG 0,7%, mWig40 0,7%, a sWIG80 traci 0,5%. Najlepiej radzą sobie walory LPP, które zyskują 0,24%.Nagranie z samego otwarcia czwartkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

W programie, analizowane były notowania następujących spółek: PKN Orlen, PZU, Allegro.


exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Wig20 na sporym minusie!

Z grona komponentów WIG20, po 30 minutach od otwarcia sesji najlepiej radzą sobie akcje LPP, które zyskują (+0,24%), najmocniej traci Allegro (-5,01%).

AVA Trade
Notowania spółek z wig20 na początku czwartkowej sesji
Notowania spółek z wig20 na początku czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Walory KGHM z największym obrotem na giełdzie

Po 30 minutach handlu, największe obroty odnotowano na walorach Allegro, najmocniej rosną akcje Develia, a spadają akcje TenderHut.


exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułProtokół z posiedzenia FOMC – gremium podzielone
Następny artykułKurs EUR/USD osiągnął dziś nowe lokalne minima. Fed jest skłonny do „pauzy” w czerwcu
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.