Naga MarketsJuż we wtorek, 3 listopada 2020 roku, odbędą się wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy Państwa na noc wyborczą z XTB, podczas której zespół analityków będzie na bieżąco relacjonować wpływ najnowszych informacji o wynikach na poszczególne rynki finansowe.

Program nocy wyborczej w XTB

Przygotuj się na noc wyborczą – wtorek 3 listopada godz. 16:00

  • Jak przebiegać będzie noc wyborcza?
  • Kiedy poznamy wyniki?
  • Jak przygotować się do tradingu? Gdzie śledzić najnowsze informacje?
  • Które rynki mogą najmocniej reagować?

Rynek reaguje na wyniki – środa 4 listopada godz. 2:00/3:00

Transmisja tylko dla Klientów XTB z bieżącą analizą rynków, na które wpływać będą bezpośrednio najnowsze wyniki wyborów.

ZAŁÓŻ KONTO W XTB

Kto wygrał wybory w USA? – środa 4 listopada godz. 7:00

Ogłoszenie pierwszych nieoficjalnych wyników wyborów prezydenckich w USA oraz komentarz ekonomiczny dr Przemysława Kwietnia. Wpływ wyników wyborów prezydenckich na rynki finansowe – całą noc na żywo na xStation.

Ponadto przez całą noc analitycy XTB będą śledzić wpływ głosowania w USA na rynki finansowe, wszystkie informacje na żywo znajdą się na platformie xStation 5. Aby uzyskać dostęp do większości z nich wystarczy, że założysz bezpłatne konto demonstracyjne.

Jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich treści załóż konto w XTB i w pełni korzystaj z analiz. Sledź, jak wyników wyborów prezydenckich w USA wpływają na najważniejsze rynki.

 

OTWÓRZ KONTO DEMO

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here