Naga MarketsMarcin Wenus podczas FxCuffs 2016
M. Wenus podczas gali wręczenia nagród FxCuffs 2016

Już 22-23 marca 2019 roku, ICE Kraków Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków walutowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Piąta edycja Invest Cuffs to nie tylko zmieniony branding, ale również nowe kategorie w corocznym konkursie. Oddaj  głos na Comparic.pl i pomóż nam uzyskać tytuł portalu inwestycyjnego roku!


Zapraszamy do głosowania na Comparic.pl w konkursie Invest Cuffs 2019

Konkurs Invest Cuffs ma na celu wyróżnienie najważniejszych podmiotów na polskim i międzynarodowym rynku walutowym, które najsilniej przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości. Wśród kilkunastu kategorii nowością w 2019 roku są nominacje dla najlepszego portalu inwestycyjnego, o tytuł którego ubiega się również Comparic.pl.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, teraz również w formie naszej autorskiej telewizji internetowej. Miesięcznie docieramy już do 300 tysięcy odbiorców pokazując, że liczba inwestorów indywidualnych w Polsce cały czas wzrasta. W imieniu swoim i naszego kilkunastoosobowego zespołu, który codziennie tworzy Comparic.pl, dziękuję za wszystkie Państwa głosy” – komentuje Marcin Wenus, pomysłodawca i redaktor naczelny Comparic.pl.

GŁOSUJ NA COMPARIC.PL PODCZAS INVEST CUFFS 2019!

Głosowanie w konkursie Invest Cuffs trwa do 10 lutego, następnie spośród kandydatów z największą ilością głosów Kapituła wybierze ostatecznych zwycięzców, którzy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali w marcu.

Odbierz darmową wejściówkę na Invest Cuffs 2019

Zarezerwuj swoje bezpłatne miejsce lub skorzystaj z czterech pakietów biletów premium. Zarejestruj się również bezpośrednio w centrum kongresowym ICE!

BIORĘ UDZIAŁ W INVEST CUFFS 2019

Rodzaje dostępnych biletów:

  • Darmowa rejestracja – 0 zł – darmowe wykłady, przerwy kawowe, wejście na galę Invest Cuffs oraz after party
  • Standard – 29,99 zł – darmowe wykłady, przerwy kawowe, wejście na galę InvestCuffs i aftery party
  • Lite – 149 zł – to co w pakiecie Standard + lunch i VOD premium
  • Premium – 549 zł – to co w pakiecie Lite + płatne wykłady i warsztaty (tłumaczone live)
  • VIP – 999 zł – to co w pakiecie Premium + dostęp do strefy VIP podczas przerw kawowych, gali InvestCuffs i after party (bankiet) oraz wieczorny występ artystyczny

*Bilety Darmowe wymagają udzielenia zgody marketingowej na przetwarzanie danych osobowych. Chcąc ominąć ten punkt regulaminowy należy kupić bilet Standard lub droższy. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here