TMS


Na rynku widać dalsze umocnienie dolara amerykańskiego, a przy tym osłabienie JPY. Nowe impulsy na parach z jenem mogą stanowić w przyszłym tygodniu okazję do zajmowania pozycji, o ile korekty spełnią założenia strategii.

USDJPY

O sygnale na tej parze pisałem ostatnio. Nowy impuls może natomiast dać okazję na ponowne dołączenie do panującego trendu wzrostowego. Pozostaje tu czekać na dalszy rozwój sytuacji w przyszłym tygodniu.

USDCHF

Na parze walutowej USDCHF doszło do znaczącego wybicia oporu w obrębie 0.9990. Obecny układ dołków i szczytów wraz ze wspomnianym wybiciem wskazuje na trend wzrostowy, gdzie można będzie szukać okazji do kupna po korekcie.

AUDJPY

Na AUDJPY trwa właśnie korekta kolejnego impulsu wzrostowego, która zaprowadziła już notowania do strefy wsparcia między zniesieniem 33 a 66% tego impulsu. W związku z tym można rozglądać się za okazjami do kupna. Korekta rozpoczęła się również na parze CADJPY oraz NZDJPY (tu akurat notowania są bardzo blisko zniesienia 66%)

GBPJPY

Kurs pary walutowej GBPJPY testuje 20-okresową SMA z wykresu 4-godzinnego, a ponadto znajduje się w strefie zniesienia 33-66% ostatniego impulsu wzrostowego. Biorąc pod uwagę trend wzrostowy jaki panuje na tej parze, sensowne wydaje się rozglądanie za okazjami zakupowymi, podczas gdy notowania na zamknięciach interwału 4-godzinnego pozostają ponad 66-procentowym zniesieniem. Podobnie na EURJPY.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here