whitebit

EUR/USD wybija dołem z konsolidacji trwającej od 20 godzin.  Na ile trwałe jest to wybicie pokazać może już zamknięcie tej świecy godzinowej. Zamknięcie z dużym dolnym knotem może oznaczać pinbar i odrzucenie ceny czyli fałszywe wybicie. Taka formacja może skutkować na resztę sesji trendem wzrostowym.
Jeśli wybicie dołem okaże się silniejsze celu na dzisiaj można oczekiwać w zaznaczonym na wykresie obszarze – ograniczenie strefy oporu, które jednocześnie jest obszarem między 50% a 61,8% zniesienia ruchu w górę.

Wybicie dołem na Eurodolarze Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.