Naga MarketsGBPUSD

Na skutek dzisiejszej korekty spadkowej rynek dotarł w okolice pokonanego wczoraj oporu (teraz wsparcia), gdzie pojawiła się silna reakcja popytowa. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 1.2565, którego pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów nawet w okolice 1.2765.

Sprawdź również szczegółową analizę Kabla w cyklu od inwestora do scalpera

Te artykuły również Cię zainteresują
GBPUSD H4

NZDUSD

Od początku roku rynek porusza się w wąskim kanale wzrostowym. W dniu dzisiejszym pokonaliśmy istotny opów 0.7230 i obecnie kurs NZDUSD znajduje się w okolicy (zielonego) górnego ograniczenia trwającego od pięciu miesięcy trendu spadkowego i pokonanej wcześniej (niebieskiej) linii trendu wzrostowego.

NZDUSD Daily

USDJPY

Na skutek dzisiejszych wzrostów rynek znajduje się obecnie w okolicy pokonanego wczoraj poziomu 113.80. Odrzucenie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

Inwestuj u Brokera CentroFX i odbierz Cashback od zawartych transakcji w wysokości $3 za każdego zamkniętego lota bądź indywidualnie negocjuj jego wysokość.

USDJPY H1

comparic-300x114-centrofx

CentroFX  to w pełni licencjonowany i autoryzowany przez CySEC (licencja 246/14) broker będący częścią grupy kapitałowej R Capital Solutions Limited działającej od 2014.

CentroFX oferuje trading bez interwencji tzw. non-dealing desk, ponad 170 instrumentów handlowych w tym waluty, akcje, towary, indeksy, w pełni transparentny i zaawansowany system transakcyjny z natychmiastową egzekucją zleceń oraz gwarancja stałego spreadu na wszystkich instrumentach (fix), Fundusz Rekompensat Inwestycyjnych do 20 000 euro i ochronę przed ujemnym saldem rachunku – sprawdź ofertę.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułHSBC zamierza zatrudniać w Polsce
Następny artykułO wykresach ani słowa… GBP/USD, NZD/USD, AUD/NZD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here