Naga MarketsPrzegląd rynków to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem STO, w którym każdego dnia podsumowujemy to, co wydarzyło się na głównych parach walutowych. Szczegółowy opis oferty STO przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


Dzisiejszy kalendarz makroekonomiczny nie przedstawiał wielu ważnych publikacji. Niewątpliwie wśród tych najistotniejszych wspomnieć trzeba odczyty z Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Stanów Zjednoczonych.

Źródło: pl.investing.com

W stosunku do USD najbardziej zyskiwał dziś jen japoński. Najbardziej tracił natomiast dolar australijski.

Zródło: http://finviz.com

EURUSD

Po trwających od wczorajszego wieczoru spokojnych spadkach, nad ranem pojawiła się reakcja popytowa i przez zdecydowaną większość dnia obserwowaliśmy dziś wzrosty. W ten sposób kurs eurodolara utworzył formację coraz wyższych wierzchołków i dołków, i jeżeli tylko obecne spadki okażą się jedynie korektą, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 1.0640.

EURUSD H1

GBPUSD

Od początku tygodnia obserwujemy wzrosty, na skutek których w dniu dzisiejszym rynek pokonał lokalny opór i po raz kolejny dotarł w okolice poziomu 1.2490. Jeżeli poziom ten po raz kolejny powstrzyma popyt przed dalszymi wzrostami, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

GBPUSD H1

USDJPY

Na skutek dzisiejszych spadków rynek wybił dołem z trwającej od marca konsolidacji. Jeżeli wybicie to nie zostanie zanegowane, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w dłuższym terminie.

Chciałbyś się podszkolić z metod analizy Price Action?
Zapisz się na bezpłatny webinar z dr Zbigniewem Wieczorkiem

USDJPY H4

GOLD

Rynek złota na skutek dzisiejszych popołudniowych wzrostów pokonał opór 1260.00 oraz linię tendencji spadkowej. Jeżeli wzrosty będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 1305.00.

GOLD Daily

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł“Łowcy frajerów” znów atakują
Następny artykułOpcje dla początkujących. Wielka głowa z ramionami na GBP/AUD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here