Naga MarketsAUDUSD

Na skutek trwających od wczoraj wzrostów rynek dotarł w okolice lokalnego oporu, którego pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów przynajmniej w okolice poziomu 0.7275.

AUDUSD H1
AUDUSD H1

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że wzrosty mogłyby być kontynuowane nawet w okolice poziomu 0.7330.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera CentroFX i odbierz Cashback od zawartych transakcji w wysokości $3 za każdego zamkniętego lota bądź indywidualnie negocjuj jego wysokość.

AUDUSD Daily
AUDUSD Daily

USDCAD

Od ubiegłego piątku rynek porusza się w konsolidacji, której górne ograniczenie zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Wybicie dołem mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków, które (jak spojrzymy na wykres dzienny) dotrzeć mogłyby nawet w okolice poziomu 1.3285.

USDCAD H1
USDCAD H1
USDCAD Daily
USDCAD Daily

comparic-300x114-centrofx

CentroFX  to w pełni licencjonowany i autoryzowany przez CySEC (licencja 246/14) broker będący częścią grupy kapitałowej R Capital Solutions Limited działającej od 2014.

CentroFX oferuje trading bez interwencji tzw. non-dealing desk, ponad 170 instrumentów handlowych w tym waluty, akcje, towary, indeksy, w pełni transparentny i zaawansowany system transakcyjny z natychmiastową egzekucją zleceń oraz gwarancja stałego spreadu na wszystkich instrumentach (fix), Fundusz Rekompensat Inwestycyjnych do 20 000 euro i ochronę przed ujemnym saldem rachunku – sprawdź ofertę.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJustin Bennett Price Action: Strategia oparta na pin barze
Następny artykułO wykresach ani słowa… EUR/USD, USD/JPY, AUD/NZD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here