Naga MarketsAUDUSD

Na skutek trwających od grudnia wzrostów rynek dotarł dziś w okolice klastra Fibonacciego pomiędzy poziomami 61.8% korekty Fibo z ostatniego impulsu spadkowego oraz 38.2% z całego ruchu spadkowego. Odrzucenie tej strefy mogłoby powstrzymać popyt i otworzyć drogę do dalszych spadków już teraz.

Zobacz również szczegółową analizę w cyklu “Od inwestora do scalpera – AUDUSD”

Te artykuły również Cię zainteresują
AUDCAD Daily
AUDCAD Daily

GBPUSD

Na skutek trwających niemal od początku grudnia spadków w dniu wczorajszym rynek dotarł w okolice niezwykle istotnego wparcia 1.2125. Ponieważ nie licząc październikowego flash crash rynek poniżej tego poziomu był ostatnio w lutym 1985 roku, spodziewać moglibyśmy się obecnie pojawienia reakcji popytowej i przynajmniej korekty wzrostowej.

GBPUSD Daily
GBPUSD Daily

NZDUSD

Rynek od kilku dni porusza się w konsolidacji. Jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania poziomu 0.6953.

NZDUSD H1
NZDUSD H1

USDCAD

Tu również od kilku dni obserwujemy konsolidacje. Biorąc pod uwagę pojawienie się reakcji popytowej w okolicy poziomu 1.3197, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów.

Sprawdź jak dobre mogą być warunki u Brokera CentroFX i odbierz Cashback od zawartych transakcji w wysokości $3 za każdego zamkniętego lota bądź indywidualnie negocjuj jego wysokość.

USDCAD H1
USDCAD H1

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że rynek oscyluje pomiędzy oporem 1.3285 a linią tendencji wzrostowej, której pokonanie mogłoby otworzyć drogę do spadków w dłuższym terminie.

USDCAD Daily
USDCAD Daily

comparic-300x114-centrofx

CentroFX  to w pełni licencjonowany i autoryzowany przez CySEC (licencja 246/14) broker będący częścią grupy kapitałowej R Capital Solutions Limited działającej od 2014.

CentroFX oferuje trading bez interwencji tzw. non-dealing desk, ponad 170 instrumentów handlowych w tym waluty, akcje, towary, indeksy, w pełni transparentny i zaawansowany system transakcyjny z natychmiastową egzekucją zleceń oraz gwarancja stałego spreadu na wszystkich instrumentach (fix), Fundusz Rekompensat Inwestycyjnych do 20 000 euro i ochronę przed ujemnym saldem rachunku – sprawdź ofertę.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSpołeczność Trading Jam Session po raz kolejny rozdaje antynagrody
Następny artykuł“Moim marzeniem jest inspirować” – wywiad z Maciejem Golińskim, prelegentem FxCuffs 2017
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here