Naga MarketsAUDUSD

Na skutek trwających od wczoraj wzrostów rynek pokonał dziś w nocy linię trendu spadkowego po czym re-testując ją od góry (jako wsparcia) odrzucił również lokalne wsparcie zbiegające się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego. Jeżeli wzrosty będę kontynuowane i rynek pokona dzisiejsze maksima, wówczas najbliższym oporem okazują się okolice poziomu 0.7462, który od ubiegłego czwartku nie został jeszcze przetestowany od dołu (jako opór).

AUDUSD H1
AUDUSD H1

EURUSD

Rynek od trzech dni porusza się w konsolidacji. Biorąc pod uwagę fakt jak istotny opór stanowi dolne ograniczenie boxu oraz to, że rynek pokonał dziś linię trendu spadkowego, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się wybicia górą choć póki to się nie stanie, w dalszym ciagu obowiązuje trend spadkowy i ostrożny byłbym z otwieraniem pozycji długich.

EURUSD H1
EURUSD H1

USDCHF

Kolejny dziń rynek oscyluje w okolicy strefy oporu. Jeżeli tylko dzisiejszy dzień zakończy się na obecnym bądź niższym poziomie, wówczas na wykresie D1 powstanie pro-spadkowa świeca pin-bar.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera BDSwiss

USDCHF Daily
USDCHF Daily

Spoglądając na wykres M30 zauważymy, że rynek od trzech dni porusza się w konsolidacji, z której dziś popołudni nastąpiła próba wybicia górą, jak się później okazało – nieudana. Przed ewentualnymi spadkami konieczne byłoby wcześniejsze pokonanie linii trendu wzrostowego oraz wybicie dołem z konsolidacji.

USDCHF M30
USDCHF M30

Zobacz również szczegółową analizę pary walutowej USDJPY

WTI

Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia dynamicznych wzrostów rynek dotarł w okolice poziomu 48.80. Co prawda poziom ten nie został precyzyjnie przetestowany natomiast w dniu dzisiejszym pojawiła się bardzo silna reakcja podażowa. Obecnie obserwujemy spadki, które w najbliższym czasie powinny przetestować od góry (jako wsparcie) pokonany wczoraj poziom 46.10 zbiegający się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego.

WTI H4
WTI H4

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje waniliowe. Klin na EUR/USD
Następny artykułELECTROLUX AB – konsolidacja w trendzie spadkowym
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here