Naga Marketsprognozy euro franka dolara funta wiadomosciWe wtorkowym kalendarzu makroekonomicznym znajduje się sporo publikacji (5 listopada 2019 roku), które mogą wpłynąć na kursy walut na rynku Forex. Sprawdź, które z nich mogą wpłynąć na zmienność ceny euro (EURPLN), dolara (USDPLN), franka (CHFPLN) oraz funta (GBPPLN).


Kurs euro i kurs funta czekają na dane przedpołudniowe

Kolejne ważne dane makroekonomiczne pojawią się o godzinie 10:30 i napłyną z rynku brytyjskiego. Inwestorzy poznają wyniki PMI dla usług, a pół godziny później zaprezentowane zostaną zbiorcze wyniki inflacji producenckiej (PPI) dla całej strefy euro.

Kurs dolara kanadyjskiego i kurs dolara amerykańskiego skupią uwagę inwestorów od 14:30

Kolejna duża paczka danych z rynku pojawi się po 14:30 zawierając w sobie informacje z Kanady oraz USA. Pełna lista danych, które mogą wpłynąć na kursy USD i CAD znajduje się poniżej:

  • 14:30 dane o imporcie i eksporcie w USA oraz bilansie handlowym Kanady
  • 15:45 wskaźnik PMI dla gospodarki amerykańskiej według Markit
  • 16:00 wskaźnik PMI dla gospodarki amerykańskiej według ISM
  • 16:00 indeks JOLTS dla USA

Dane z Nowej Zelandii na zakończenie dnia

Ostatnie ważne informacje pojawią się o godzinie 16:20 dotycząc indeksu cen produktów mlecznych, niezwykle ważnego dla dolara nowozelandzkiego oraz o 22:45. Właśnie wtedy rynek pozna dane z lokalnego rynku pracy w Nowej Zelandii, gdzie spodziewane jest spowolnienie wzrostu nowych miejsc pracy oraz wzrost stopy bezrobocia.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here