Naga MarketsWtorkowa sesja na Wall Streat tylko na początku dawała nadzieję na pozytywne jej zakończenie. Z głównych amerykańskich indeksów przez cały dzień najmocniejszy był NASDAQ. Jednak w końcówce i on nie oparł się presji podaży.
• Dow Jones: -0,58%
• S&P500: -0,61%
• NASDAQ: -0,32%
W szerokim indeksie S&P500 tylko 67 spółek zakończyło dzień powyżej wczorajszego poziomu.
Najmocniejszym z obserwowanych przeze mnie walorów był wchodzący w skład NASDAQ – GOOGLE. Mimo niesprzyjających warunków zdołał wzrosnąć o 2,15%. Bardzo dobrze poradził sobie też FACEBOOK, kończąc dzień 1,04% powyżej poziomu odniesienia.

GOOGLE - wykres H4
GOOGLE – wykres H4

GOOGLE przy okazji pokonało lukę powstałą 10 marca i błyskawicznie znalazło się tuż pod szczytami z początku miesiąca.
Ze względu na charakter sesji negatywnych wyróżnień mamy znacznie więcej. Największym z nich jest PFIZER, który po wczorajszym doskonałym zachowaniu dziś wrócił w rejon górnego ograniczenia flagi. W tym przypadku spadek o 1,43% należy uznać jednak za rozczarowanie.

PFIZER - wykres H4
PFIZER – wykres H4

Słabo wyglądał też INTEL, który stracił 1,31%. Ten największy na świecie producent układów scalonych nie ma ostatnio zbyt dobrej passy, a od szczytu w grudniu stracił 18%.
Spółką, która również sporo spadała to DUPONT. W tym przypadku przecena sięgnęła 1,1%. O zagrożeniach związanych tych kupnem papierów pisałem przed sesją. Był to dość czytelny układ, który właśnie się zmaterializował.

DUPONT - wykres D1
DUPONT – wykres D1

Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here