Naga MarketsWtorkowa sesja na Wall Streat to ogromne rozczarowanie dla inwestorów liczących na kontynuację poniedziałkowych wzrostów. Przez cały dzień wszystkie główne amerykańskie indeksy poruszały się pod kreską. A im bliżej godziny 22 tym odchylenie było większe. Jeśli byki nie chcą mieć za chwilę sporych problemów muszą zabrać się do pracy.
• Dow Jones: -1,11%
• S&P500: -0,88%
• NASDAQ: -0,94%
W indeksie DOW JONES tylko 3 spółki dzień zakończyły na plusie. Pozostałe 27 znalazło się pod kreską.
Wśród spółek, które obserwuję najlepiej spisał się AIG z wzrostem o 0,16%! I to najlepiej obrazuje z jaką sesją mieliśmy wczoraj do czynienia. Rósł jeszcze AMERICAN EXPRESS i COCA-COLA. Obie wspomniane spółki po 0,1%.

AMERICAN EXPRESS - wykres D1
AMERICAN EXPRESS – wykres D1

Zdecydowanie prościej jest dziś pisać o negatywnych rozczarowaniach. Wtorek przyniósł prawdziwy wysyp przecenionych spółek. Jedną z tych, które spadały najbardziej jest niewątpliwie CATERPILLAR, który tracąc 1,7% oddał praktycznie cały poniedziałkowy wzrost.

BOEING - wykres D1
BOEING – wykres D1

Sporo stracił też BOEING. I w tym przypadku wczorajszy spadek o 1,68% oznacza oddanie prawie całego dorobku z poniedziałku.
Dużą przeceną zakończył się też handel na APPLE. W tym przypadku odnotowano spadek o 1,54%. W nieciekawej sytuacji technicznej znalazł się tracący dziś 1,53% DUPONT.

DUPONT - wykres D1
DUPONT – wykres D1

Utrata czwartkowych minimów jest na wyciągnięcie ręki, a zmaterializowanie się tego scenariusza otwierałoby drogę do nowych, niższych poziomów.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here