Naga MarketsWtorek na giełdach w Stanach Zjednoczonych przyniósł znaczne spowolnienie wzrostów. Przerwana została też passa wzrostowych sesji. Po wyznaczeniu sesyjnych maksimów w okolicach godziny 20 wszystkie indeksy dzień zakończyły na poziomie neutralnym.

Wczoraj o godzinie 14.30 poznaliśmy informację o rozpoczętych budowach domów w kwietniu. Odczyty okazały się lepsze od prognoz co doprowadziło do kolejnej fazy umocnienia się amerykańskiej waluty. Na zamknięciu sesji kurs EURUSD wynosił Powyżej 1,11.

• Dow Jones: +0,07%
• S&P500: -0,06%
• NASDAQ: -0,17%

DOW JONES - wykres D1
DOW JONES – wykres D1

Jedną z mocniejszych spółek na amerykańskim parkiecie był MCDONALD’S, który zdrożał o 2,71%. Pozytywnie wyróżniał się też DUPONT, który zdrożał o 1,8%. Nieźle poradził sobie też AMERICAN EXPRESS, którego wartość wzrosła o 1,48%. Spółka wyszedł nad bardzo ważny średnioterminowo opór. Powodów do narzekań nie mają też akcjonariusze CITIGROUP, którego wartość wzrosła o 1,21%. Spółka kontynuuje silne wzrostów z ostatnich dni.

YAHOO! - wykres H1
YAHOO! – wykres H1

Po przeciwnej stronie znajdowały się wczoraj akcje przecenionego w ostatniej godzinie handlu YAHOO! Spółka straciła aż 7,51% swojej wartości. Nienajlepiej spisały się też walory WALMART, tracące 4,37%. Kolejny raz do słabszych spółek należała również ALCOA, która oddała 2,39% swojej wartości. Sporo na wartości straciły też akcje HOME DEPONT. Spółka ostatecznie spadła o 1,74%.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here