Naga MarketsWtorek nie przynosi większej zmienności na kursach walut. Nieznaczne wzrosty na dolarze, spadki na euro.Kursy walut we wtorek. Druga sesja tygodnia przynosi brak zmienności na kursie złotego w stosunku do wszystkich walut najbardziej popularnych w gronie importerów. Nieznaczne wzrosty notują szwedzka korona i dolar, a największe osłabienie notuje japoński jen, który traci 0,29%. Brakuje paliwa do odbicia, po ostatniej korekcie i dynamicznym umocnieniu złotego.

  • Nieznaczne umocnienie złotego do wybranych walut popularnych w gronie importerów podczas drugiej sesji nowego tygodnia.
  • We wtorek o 15:30, zyskuje szwedzka korona i dolar, nieznaczna przecena na czeskiej koronie, euro i jenie.
  • Kurs dolara konsoliduje w rejonach 3,8 – 3,81 zł.

Uważasz, że przepłacasz, wymieniając waluty? Na korzystnym spreadzie, przy dużych obrotach, możesz zarobić w skali roku równowartość dobrej jakości samochodu. Wymieniaj waluty w Kantorze dla firm!

Bardzo niewielka zmienność na kursach walut we wtorek o godzinie 15:30

Wtorkowa sesja przebiega pod znakiem bardzo małej zmienności i tylko nieznacznego znacznego umocnienia złotego na wybranych parach walutowych popularnych w gronie importerów. Wzrost notuje szwedzka korona i dolar, nieznacznie pod kreską pozostają: czeska korona, euro oraz japoński jen. Po kilku sesjach większej zmienności, na rynku walut mało się dzieje, jednak kursy utrzymują się ciągle na stosunkowo niskich poziomach po ostatniej sporej korekcie.Symbol Ostatni kurs Zmiana Zmiana w %
SEKPLN 0.4444 0.0004 0.09%
USDPLN 3.80810 0.0007 0.02%
CZKPLN 0.17762 -0.00006 -0.03%
EURPLN 4.51468 -0.00382 -0.08%
JPYPLN 0.03455 -0.00010 -0.29%

Kursy wybranych walut o 15:30 w trakcie wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Euro szoruje po lokalnych minimach po ostatniej przecenie!

Końcówka sierpnia przyniosła dynamiczne spadki na kursach walut popularnych w gronie importerów w odniesieniu do złotego, w tym na kursie euro. Po spadku z rejonów 4,6 zł, w okolice 4,5 zł, kurs próbował w ostatnich godzinach odbijać, jednak wygląda na to, że owa próba zakończyła się niepowodzeniem. Tak słaba postawa kupujących, pozwala domniemywać, iż możliwy jest kolejny spadek, a zanim do niego dojdzie, należy się spodziewać kolejnego testu wsparcia 4,5 zł.

Euro szoruje po lokalnych minimach po ostatniej przecenie
Notowania euro do złotego z ostatniego miesiąca. Źródło: tradingview.com

Uważasz, że przepłacasz, wymieniając waluty? Na korzystnym spreadzie, przy dużych obrotach, możesz zarobić w skali roku równowartość dobrej jakości samochodu. Wymieniaj waluty w Kantorze dla firm!

Autor również poleca: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania funta | nasdaq akcje | kurs cdprojekt | analiza btc | biomed lublin gpw |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here