Naga MarketsRopa WTI od tygodnia porusza się w konsolidacji pomiędzy poziomami 42.84 – 44.00. Pokonanie któregokolwiek z tych poziomów. mogłoby określić kierunek ruchu na najbliższe dni.

Za scenariuszem pro-spadkowym i pokonaniem w/w wsparcia 42.84 przemawia trwający od dłuższego czasu trend spadkowy w kontekście którego spodziewać moglibyśmy się kontynuacji.

Za scenariuszem pro-wzrostowym i pokonaniem w/w oporu 44.00 przemawiać mogłoby natomiast wczorajsze pokonanie linii wspomnianego trendu spadkowego oraz dwukrotne odrzucanie tego poziomu jako wsparcia (od góry). W przypadku realizacji scenariusza wzrostowego potencjalnymi targetami dla pozycji długich okazują się być kolejno poziomy 45.14, 46.22 oraz 47.30.

Już dziś odbierz bonus powitalny 50 EUR od Brokera RoboForex

WTI H1
WTI H1

Jeżeli natomiast rynek postanowi kontynuować trend spadkowy, wówczas po pokonaniu wsparcia 42.84, które jak widzimy na poniższym screenie z punktu widzenia wykresu H4 jest bardzo znaczącym poziomem niejednokrotnie testowanym w przeszłości, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć w okolice poziomu 41.00.

Biorąc pod uwagę obecnie panujący trend ostrożny byłbym z otwieraniem pozycji długich przed pokonaniem oporu 44.00 i wybiciem nowego wierzchołka.

WTI H4
WTI H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here