Naga MarketsMarcin Kiepas, Tickmill

Po silnym i drastycznym spadku wycen indeksów w marcu, w maju pozostało jedynie wspomnienie. Obecnie główne indeksy na świecie, takie jak S&P 500, Dow Jones, czy DAX znajdują się ponad 35% powyżej minimum sprzed 2 miesięcy.

Indeksy giełdowe w euforii pod koniec maja

Z jednej strony można by rzec, że hossa trwa w najlepsze i nic tylko kupować akcje. Z drugiej jednak  sytuacja fundamentalna światowej gospodarki jest słaba. O tym czego możemy spodziewać się po giełdach opowiada Marcin Kiepas, analityk Tickmill.

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/USD) wybija górą z konsolidacji
Następny artykułWierdFish w 2021 roku chce wejść na NewConnect. Wywiad z presem, Markiem Sobólem
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here