Naga Markets

FED, FOMC, Rezerwa Federalna, ComparicKurs głównej pary walutowej EUR/USD konsoliduje w wąskim zakresie cenowym 1,08-1,10. Zdaniem popularnego analityka Justina Bennetta środowy FOMC będzie najbardziej prawdopodobnym bodźcem do przełamania tej konsolidacji na „edku”. Kurs nieznacznie wzrasta we wtorek oscylując tuż poniżej poziomu oporu 1,10.

Kurs euro i dolara (EUR/USD) konsoliduje przed FOMC

Zdaniem Bennetta wygląda na to, że kurs EUR/USD wybije się w tym tygodniu, dzięki środowemu FOMC. Pytanie tylko w którym kierunku?Wcześniej omawiałem, w jaki sposób euro przełamało linię trendu spadkowego z 2008 r. 3 marca w efekcie testując kilkudziesięcioletnie wsparcie przy 1,0850. Prawdopodobnie niedługo EUR/USD będzie musiał podjąć decyzję, co do dalszego kierunku – oświadczył ekspert.

W jego ocenie albo „edek” cofnie się powyżej linii trendu z 2008 r. na 1,1080, aby potwierdzić fałszywe wybicie, albo zamknie się poniżej kilkudziesięcioletniego wsparcia w pobliżu 1,0850.

Capital.com

Jest spora szansa, że ​​środowe FOMC wywoła jeden z tych wyników – dodał.

Wskazuje, że do tego czasu kurs EUR/USD powinien konsolidować.

Nie będę handlował, dopóki nie opadnie kurz po środowych wydarzeniach. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​próba handlu przed podjęciem decyzji w sprawie stóp Fed lub w jej trakcie jest wysoce nierozsądna – podkreślił.

AVA Trade

Jestem przygotowany do handlu w obu scenariuszach, ale nie zawieram transakcji dopóki nie otrzymamy potwierdzonego zamknięcia powyżej 1,1080 lub poniżej 1,0850. Zamknięcie powyżej 1,1080 odsłoniłoby 1,1480, podczas gdy zamknięcie poniżej regionu 1,0850 otworzyłoby 1,0650 – podsumował.

Kurs EURUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs EURUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: brokerzy forex | kurs dolara | dzisiejszy kurs euro | euro korona czeska | pkobp notowania | cena bitcoina wykres | celon pharma kurs akcji |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułBitcoin i ethereum z niższym wolumenem w 2021 r., solana i terra zyskały
Następny artykułFinał konkursu Business Angel of the Year 15 marca
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here