Naga MarketsWspółzałożyciel Ripple ostrzega przed dogecoinem (DOGE): "To zwykły hazard"Współzałożyciel Ripple Labs Chris Larsen ostrzegł inwestorów przed ryzykiem inwestowania w dogecoina. Porównał DOGE do hazardu, gdzie większość grających traci w końcu wszystkie pieniądze. Larsen wytyka także inne wady memowej kryptowalucie

Dogecoin to czysty hazard  

Przemawiając w The FinanZe Podcast, którego docelową grupą są ludzie z generacji Z (urodzeni w latach 1997-2015), gospodarz Logan Lin zapytał Larsena o jego przemyślenia na temat fenomenu Dogecoin.Chociaż ludzie robią wszystko, aby zlekceważyć wpływ Elona Muska na DOGE, Larsen zwrócił uwagę, że znaczna część sukcesu dogecoina sprowadza się właśnie do szefa Tesli. Jednak tak jak „olał” Bitcoina, Larsen uważa, że mógłby olać również DOGE.

— Jego [Muska] udział w krypto był dziwny. Trochę przypadkowy. Super wielka sprawa z bitcoinem, a potem po prostu go porzucił. Myślę, że porzucił go z właściwych powodów. Więc jeśli jesteś maksymalistą Bitcoin, będziesz się z tym źle czuł, prawda? To samo może stać się jutro z dogecoinem… – powiedział Larsen.

Współzałożyciel Ripple mówił również również o nieograniczonej podaży i algorytmie proof-of-work dogecoina, co sugeruje, że nie jest on przyjazny dla środowiska.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

W jego mniemaniu inwestowanie w oparciu o memy i Elona Muska jest niczym innym jak hazardem. Larsen mówi, że większość ludzi, którzy uprawiają hazard, traci wszystkie swoje pieniądze.

— Słuchaj, jeśli zamierzasz zaangażować się w DOGE z powodu „to the moon” i Elona, po prostu zdaj sobie sprawę, że uprawiasz hazard. Niczym nie różni się o tego wyjazd do Vegas, poza tym, że twoi słuchacze [podcastu] nie mogą jeszcze pojechać do Vegas. Jednak uprawiasz zwykły hazard, a większość ludzi, którzy uprawiają hazard, traci wszystkie swoje pieniądze – spuentował Larsen.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: płatność blik co to | notowania pgnig | comarch akcje | bitcoin aktualności | ccc kurs | purple trading | dax index |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here