Naga Markets

Dyrektor generalny ConsenSys Joe Lubin wierzy, że metaverse przedefiniuje nasze codzienne życie, pomimo obecnych wyzwań technicznych. Powiedział to w czasie wywiadu, jakiego udzielił Decrypt.

  • Joe Lubin uważa, że metaverse zmieni nasze realia. W jego oczach dziś jednak przypomina wczesny internet.
  • Potencjał metaverse widzi też CTO Walmart. Do tego wiele na rynku namieszać mogą kryptowaluty.

Joe Lubin mówi o metaverse

Joe Lubin, współzałożyciel Ethereum i dyrektor generalny ConsenSys, jest przekonany, że metaverse zmieni nasze życie.

Myślę, że [używanie metaverse dzisiaj] jest trochę jak logowanie się do Internetu w 1994 roku – powiedział Lubin Decrypt.

Chociaż Lubin przyznaje, że wrażenia użytkownika oferowane obecnie przez projekty metaverse są porównywalnie słabe jak kiedyś te związane z internetem.

– Doświadczenie bycia w Web3 nie jest tak fascynujące, jak będzie wkrótce – powiedział Lubin. – Wtedy będą tam masy.

Metaverse pomoże w adopcji kryptowalut?

Warto dodać, że CTO Walmart Suresh Kumar też widzi potencjał metaverse, a do tego uważa, że kryptowaluty staną się ważnym narzędziem płatniczym w metawszechświatach i mediach społecznościowych.

Na szczycie Yahoo Finance All Markets 17 października powiedział, że „kryptowaluty staną się ważną częścią transakcji klientów” zarówno w przypadku towarów fizycznych, ale też wirtualnych.

Czas warto wracać na rynek BTC?

Czy więc warto już ponownie wracać na rynek kryptowalut?

XTB

Możliwe, że tak, ale dobrym pomysłem na to, jak dziś zachować się na rynku cyfrowych walut, jest strategia dollar cost averaging (średnianie kosztów w dolarach). To metoda inwestycyjna, która polega na uśredniania zakupu, czyli cyklicznym nabywaniu kryptowalut.

Coraz więcej firm na rynku oferują zautomatyzowanie tego procesu. Przykładem z polskiego rynku jest Ari10 Exchange. Więcej na temat tej usługi przeczytacie tutaj

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułIndeks DAX mocno zyskuje na otwarciu. Europejskie indeksy kontynuują odbicie
Następny artykułAkcje USA nadal drogie, choć w sporej korekcie, ostrzega Goldman Sachs
Redaktor sekcji kryptowalutowej Comparic.pl. Publicysta oraz promotor walut cyfrowych i technologii blockchain. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot. kryptowalut w Sejmie. Od lipca 2017 r. pełni funkcję sekretarza w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here