Naga Marketsshiba inuWspółtwórca dogecoina przedstawił swoje stanowisko wobec wirtualnych walut pokroju shiba inu. W jego opinii szum wytworzony wokół takich projektów nie będzie trwał wiecznie. Zdaniem Billy’ego Markusa nie zdołają one zatrzymać przy sobie inwestorów, jeżeli nie będą mieć rzeczywistej wartości związanej z użytecznością. Uważa on ponadto, że osoby, którym zależy tylko na wzbogaceniu się, w końcu zrealizują zyski, pozostawiając innych uczestników rynku z niczym.

Ostrzeżenie przed coinami pokroju shiba inu

Billy Markus jest przekonany o tym, że szum wokół walut nieposiadających żadnej wewnętrznej wartości prędzej, czy później dobiegnie końca. Obawia się on, iż ucierpią na tym niektórzy inwestorzy. Współtwórca dogecoina wyjaśnił na Twitterze, że projekty tego typu przyciągają do siebie zazwyczaj ludzi, którym zależy tylko na szybkim wzbogaceniu się.Według Billy’ego Markusa, aby kryptowaluty mogły dobrze prosperować w perspektywie długoterminowej, muszą cechować się użytecznością. Te, które oferują tylko potencjalnie wysokie zyski w krótkim czasie, nie mają przed sobą przyszłości.

Choć współtwórca DOGE nie odniósł się bezpośrednio do shiba inu, w kolejnym tweecie zaznaczył, iż on sam nie ma z tym projektem nic wspólnego. Wspomniał także o tym, że wiele osób mylnie go z nim łączy. 

SHIBA znów na fali

Shiba inu nazywany przez niektórych ‘’zabójcą dogecoina’’ mocno urósł w tym roku. Pod koniec października token ten wkroczył na ścieżkę ponownych wzrostów. Jego kurs podskoczył do poziomu 0,00008845 USD za monetę, ustanawiając przy tym nowe ATH cenowe. 

Choć w zakresie 7-dniowym na wykresie SHIB pojawiło się osłabienie, które pozbawiło go około 20% wartości, w ciągu ostatnich 24 godzin podniósł się on o ponad 18%.

Wokół shiba inu wciąż utrzymują się gorące emocje. Nie tak dawno jego kurs mocno zareagował na pogłoski o tym, że aplikacja Robinhood mogłaby umieścić tę wirtualną walutę w swojej ofercie. Pozytywną informację wydała również giełda kryptowalutowa Coinbase, oznajmiając w piątek, iż oficjalnie otwiera handel tokenami SHIB dla swoich klientów z Nowego Jorku.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here