Naga Markets

Współtwórca DOGE przerywa milczenie i znów atakuje Elona MuskaW ostatnim wywiadzie na łamach Business Insider współtwórca Dogecoina Jackson Palmer powiedział, że czuj poirytowanie, gdy Elon Musk wraz z WallStreetBets i SatoshiBets próbowali pompować cenę DOGE nieadekwatnie do jego aktualnych możliwości. Ponadto zamierza on trzymać się z daleka od tego projektu i nie zmieni zdania na temat memecoina.

  • Współzałożyciel Dogecoina uważa, że większość kryptowalutowych projektów skazana jest na upadek 

DOGE prześladuje Jacksona Palmera

W rozmowie z Insiderem Palmer skarżył się na powiązanie jego nazwiska z projektem, który pomógł stworzyć przeszło osiem lat temu. Początkowo postrzegał Dogecoina jako swoje “hobby” i niewinny żart – teraz stał się dla niego uciążliwy.– To wszystko, co działo się w ubiegłym roku, wokół DOGE działało mi na nerwy. Nie sądzę, aby ludzie robili to intencjonalnie, ale wiązanie mojego nazwiska z kolejnymi doniesieniami odnośnie ceny Dogecoina, pompowanej dodatkowo przez Muska, było irytujące – powiedział Palmer.

– Nawet gdy całkowicie zniknąłem z mediów społecznościowych, to DOGE wciąż mnie prześladował – dodał.

Jackson Palmer dodał, że nie był zaskoczony, gdy Musk zaczął promować Dogecoin na Twitterze już w 2019 roku. Jak się okazuje, miliarder może być  przyjacielem innego współtwórcy Dogecoina, Billiego Markusa. Musk powiedział, że w przeszłości pracował z deweloperami nad cyfrową walutą i że wspiera Dogecoina, starając się być sojusznikiem dla “ludzi, którzy nie są jeszcze bogaci.”

W 2021 roku Musk był jednym z największych zwolenników waluty – często gwałtownie windując cenę Dogecoin za pomocą jednego tweeta. Ujawnił nawet plany wystrzelenia w tym roku kryptowalutowego satelity o nazwie “Doge-1” na Księży, co jest oczywistym nawiązaniem do hasła “to the moon”.

Palmer uważa jednak, że Musk używa Dogecoina jako środek do angażowania społeczności do własnych celów

– On to robi specjalnie. Spójrz, jak wielu zwolenników wolności słowa, prawicowców stało się wielkimi zwolennikami Elona Muska. On na tym korzysta, ponieważ buduje swoją armię zwolenników – powiedział Palmer w rozmowie z Insiderem.

XTB

To nie pierwszy raz, kiedy Palmer komentuje najbogatszego człowieka na świecie. Na początku tego roku współtwórca Dogecoina nazwał Muska “oszustem” i oskarżył CEO Tesli o brak umiejętności do uruchomienia podstawowego kodu, powołując się na przypadek sprzed kilku lat, kiedy miliarder rzekomo nie wiedział, jak uruchomić skrypt Pythona, który Palmer mu wysłał.

Inżynier powiedział Insiderowi, że od tamtej pory nie kontaktował się z Muskiem, miliarder wielokrotnie uderzał w Palmera na Twitterze za jego kąśliwe komentarze.

W serii tweetów Musk pisał, że jego dzieci mogłyby napisać lepszy kod i zarzucił Palmerowi, że “nigdy nie napisał ani jednej linii kodu Dogecoin”.

– Od tego czasu świadomie nie wypowiadam się na ten temat. Mogę pozwolić im mieć swoje fantazje – powiedział Palmer.

– Kiedyś byłem o wiele bardziej skłonny do dyskusji. Ale teraz sądzę, że nie wnoszą one niczego nowego. Moje podejście polega na mówieniu tego, co myślę i staram się być tak obiektywny, jak to tylko możliwe i po prostu mówię. To jest to, w co wierzę, przyjmij to lub nie, ale większość kryptowalutowych projektów skazana jest na upadek – dodał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowanie dolara | cena akcji playway | kurs kryptowaluty | kantorowy kurs euro | akcje budimex | pkobp kurs akcji | indeks nasdaq |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułPrzegląd dnia Comparic.pl: Bitcoin kosztuje ponad 22000 dol., natomiast dolar jest przewartościowany
Następny artykuł„Miliony zostaną zmiecione”, ostrzega Kiyosaki. W te aktywa inwestuj w czasach kryzysu
Student prawa na wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonat i początkujący inwestor sektora walut cyfrowych, aktywnie podążający za bieżącymi zmianami legislacyjnymi. Czynny obserwator światowych przemian społeczno-gospodarczych oraz zmieniających się preferencji rynkowych. Interesuje się wpływem psychologii na rynki akcji, sztuką w sektorze giełdowym oraz szeroko rozumianym systemem zdecentralizowanych finansów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here