Naga MarketsIOTA ogłosiła współpracę z producentem luksusowych aut Porsche, chodzi o Project 4 wspierany przez Startup Autobahn. Po informacji kurs rósł o 19% i jest to obecnie dziewiąta kryptowaluta pod względem kapitalizacji z wynikiem 6,7 mld dolarów.


Stworzona jako pierwsza księga rozproszona z otwartym kodem dla „internetu rzeczy” IOTA będzie współpracować z Porshe Design Labs aby otwierać nowe możliwości dla startupów fintech.

Autobahn to obiecujący startup, skupia się całkowicie na projektach wokół technologii, został stworzony przez Daimler Corporation, twórcę Mercedenz Benz. Niemiecka firma łączy świat technologicznej wiedzy z Doliny Krzemowej z niemiecką inżynierią.

Po informacji kurs IOTA wzrósł do 2,58 a później spadł, obecnie za jedną jednostkę przyjdzie nam zapłacić ok. 2,27 dol.

IOTA wykres H4tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: CHF/JPY, EUR/AUD, Złoto
Następny artykułPumaPay kończy zbiórkę pieniędzy z wynikiem $117 milionów
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here