Naga MarketsWskaźniki sentymentu na rynkach finansowych - Daniel Kostecki zaprasza na webinar 3 marca
Daniel Kostecki, Conotoxia Ltd.

Cena każdego aktywa to mieszanka wielu czynników: fundamentalnych i technicznych, ale na kształtowanie ich wartości wpływ może mieć również rynkowy nastrój (sentyment). Rynki, podobnie jak ludzie, napędzane są emocjami, w związku z tym posiadanie informacji o tym, po której stronie transakcji znajduje się obecnie przewaga inwestorów, może być przydatną wiedzą przed otwarciem własnej pozycji. Więcej o sentymencie i wskaźnikach go mierzących dowiesz się podczas webinaru z Danielem Kosteckim.

  • Comparic.pl wraz z Conotoxia Ltd. zaprasza na spotkanie online, które poprowadzi Daniel Kostecki, główny analityk brokera oferującego handel na kontraktach CFD i FX
  • Spotkanie ma miejsce 3 marca o godzinie 18:00, a zapisane osoby uzyskają dostęp do nagrania po jego zakończeniu
  • Kostecki opowie między innymi o pozycjonowaniu graczy instytucjonalnych oraz detalicznych

Nastroje rynkowe i pozycjonowanie inwestorów – dowiedz się więcej w trakcie webinaru

Amerykańska komisja CFTC co tydzień publikuje dane o zmianie pozycjonowania dużych gracz (funduszy i inwestorów instytucjonalnych) na rynku walut oraz surowców, co jest istotną informacją o tym jak zmieniają się nastroje na głównych aktywach wśród podmiotów obracających sporym kapitałem.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sentyment można śledzić jednak również wśród inwestorów detalicznych: większość domów maklerskich prezentuje graficzny podział w czasie rzeczywistym tego jak zmieniają się nastroje ich klientów na danych walorach (czy przeważają pozycje krótkie, czy też pozycje długie).

Wiedza ta w połączeniu z innymi elementami analizy może okazać się niezwykle przydatna przy podejmowaniu decyzji transakcyjnych. Dowiedz się więcej podczas webinaru!

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Podczas tego webinaru:

  • dowiesz się, jak można interpretować pozycjonowanie graczy instytucjonalnych na rynku walut i surowców,
  • zobaczysz różnice między zachowaniem inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych,
  • poznasz kluczowe wskaźniki sentymentu dla indeksów giełdowych.

O prowadzącym

Daniel Kostecki – Główny Analityk Conotoxia Ltd. Absolwent ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim. Z rynkami finansowymi związany prywatnie od 2007 roku, a zawodowo od 2010. Laureat statuetki FxCuffs w kategorii Blog Roku oraz Osobowość Roku. Autor niezliczonej ilości komentarzy i analiz dotyczących sytuacji na rynkach finansowych oraz gość ogólnopolskich stacji telewizyjnych, prasy oraz radia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here