Naga Marketsbitcoin płonieNotowania Bitcoina (BTC) wróciły ponad poziom 8 tysięcy dolarów. Dodatkowo, istnieją dwa wskaźniki potwierdzające rynek byka panujący na najstarszej kryptowalucie. Traderzy mogą jednak wyczekiwać cofnięcia, by dołączyć do panującego trendu.

Na wykresie BTCUSD widoczne są dynamiczne wzrosty, które rozpoczęły się po wybiciu z początku kwietnia br. Od tego czasu, notowania na wykresie dziennym zamykają się ponad 20-dniową EMA.

W ostatnim czasie byliśmy świadkami konsolidacji pod poziomem 8.300 USD, jednakże w trakcie niedzielnej sesji opór ten został pokonany, podobnie jak maksima z lipca 2018 roku, które na giełdzie Coinbase widniały na poziomie 8.488 USD.

Trend wzrostowy potwierdzają również inne wskaźniki techniczne. Mowa tu o 50-tygodniowej średniej ruchomej oraz dziennym wskaźniku Super Guppy stosowanym przez Josha Ragera.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Historia lubi się powtarzać?

W przeszłości, zamknięcia 4 kolejnych tygodni ponad 50-tygodniową średnią na notowaniach Bitcoina do dolara sygnalizowały powrót do rynku byka. Tę prawidłowość zauważył na Twitterze Nunya Bizniz. Poniżej tweet jaki zamieścił wskaz z wykresem:

Na trend wzrostowy wskazuje także wskaźnik Super Guppy stosowany przez Ragera. Indykator ten jest kombinacja kilku krótko- i długoterminowych średnich ruchomych. Od trzech dni Guppy “świeci na zielono”, co może być oznaką zmiany długoterminowego trendu.

Kiedy po raz ostatni wskaźnik Super Guppy przez trzy dni z rzędu zmienił kolor na zielony, doprowadziło to do 25-miesięcznego trendu wzrostowego i wyznaczenia historycznych maksimów na BTC/USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here