Naga MarketsWskaźnik bitcoina z doskonałą historią kusi inwestorów do kupna, gdy kryptowaluta zniżkuje Oscylator mierzący siłę bitcoina (BTC) względem stabelcoinów wskazuje, że cena BTC na poziomie 40 000 dolarów stanowi klasyczny punkt wejścia.

Kupić,gdy jest tanio czy uważać na wieloryby?

Wszystko wskazuje na to, że spółka MicroStrategy może wiele zyskać,jeśli zdecyduje się kupić teraz bitcoina. Nawet pomimo ostatnich spadków, wskaźnik poparty doskonałą historią kursu sugeruje inwestorom,by ci inwestowali teraz w kryptowalutę.W swoim tweecie z 15 czerwca popularny analityk Cole Garner wskazał nadciągające sygnały zbliżającej się hossy dla oscylatora stosunku bitcoina do stablecoinów.

Po tym, jak MicroStrategy ogłosiło plan pozyskania 1,5 miliarda dolarów środków, które z powodzeniem mogą zostać w całości przeznaczone na zakup Bitcoina, kurs BTC/USD uplasował na poziomie 40 000 dolarów.

Głośna zapowiedź spółki jest następstwem komentarzy Elona Muska oraz Paula Tudora Jonesa. Zwłaszcza wypowiedź Paula Tudora, że bitcoin powinien stanowić już nie 1%, a 5% portfela inwestycyjnego, ponownie wzbudziła entuzjazm wśród licznych inwestorów.

Obecnie oscylator siły bitcoina względem stablecoinów, wskazuje na dobrą okazję do kupna, nawet jeśli rynek wzrośnie.

Oscylator stosunku Bitcoin do Stablecoin z zaznaczonymi punktami kupna. Źródło: Cole Garner/Twitter

Oscylator mierzy również ilość bitcoina na giełdach w stosunku do ilości stablecoinów. Według Garnera, kiedy średnia ruchoma wskaźnika wchodzi w dolną granicę, która pokazana jest na zielono na załączonym wykresie, to jest to odpowiedni czas na zakup bitcoina.

Od 2019 roku, wskaźnik ten nie zawiódł ani razu w przewidywaniu trendu wzrostowego bitcoina.

Od 2019 roku zasada BTFD w odniesieniu do BTC ma doskonały wskaźnik trafności. A rynek właśnie wygenerował kolejny sygnał do kupna– skomentował Garner.

Ki Young Ju, dyrektor generalny firmy analitycznej on-chain CrytpoQuant, która tworzy wspominane wskaźniki, zaalarmował o możliwości sprzedaży dużej ilości BTC w tym tygodniu. – Może to być spowodowane przez Bitfinex, z którego wieloryby szykują się do krótkich pozycji.

Jeśli znów pojawi się dumping cen, to może on pochodzić z Bifinex– napisał na twitterze Ki Young Ju.

Większość giełd przetrawiła już napływ środków lokowanych w BTC, jaki nastąpił po jego gwałtownym spadku. Z wyjątkiem Bitfinex. Wszystkie oczy patrzą teraz na wieloryby z Bitfinex.– dodał Ki.

Zdania traderów o „MicroStrategy fraktal”

Tymczasem plany spółki MicroStrategy, same w sobie mogą być wystarczająco pozytywną wiadomością, która przysłuży się podbudowaniu rynku, po ostatnich wahaniach.

Jak zauważył Filbfillb, współzałożyciel trading suite Decentrader, zakupy MicroStrategy cechują się niezwykłym wyczuciem czasu, jeśli chodzi o wyższe ceny spot BTC:

Wyczucie czasu MicroStrategy przypominało bardziej fraktal, niż przypadkowy związek– powiedział w piątek Filbfillb.

Jeśli zainwestujesz 5% swojego portfela w bitcoina, to znaczy. że podjąłeś decyzję o zainwestowaniu 95% swojego portfela w aktywa coraz bardziej wypierane przez tę kryptowalutę– odpowiedział Michael SaylorTudorowi Jonesowi.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: eurusd | notowania cdprojekt | pge kurs | wykres cen bitcoina | najwięksi brokerzy forex | co to jest blika | blik co to jest |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here