Naga MarketsJak co miesiąc dział analiz TMS Brokers przygotował specjalny raport podsumowujący wydarzenia w mijającym miesiącu. Dodatkowo eksperci domu maklerskiego pokusili się o prognozy na najbliższe kwartały.

Poniżej zaprezentowano wstęp do raportu. Pobierz go już dziś za darmo. Zapoznaj się z całym raportem wrześniowym i zobacz, które waluty będą drogie a które tanie.

“Letnie przeboje są dobre do słuchania, gdy słońce grzeje nas na plaży, ale kiedy wrócimy już z wakacji, jesteśmy zajęci innymi rzeczami niż wspominaniem „małomiasteczkowych hitów” lub po prostu chcemy o pewnych utworach zapomnieć (zeszłoroczne Des-pa-c…). Inwestorzy to też ludzie, więc ich zwyczaje są podobne. Na rynkach zaczyna się powoli budować motyw makro, który pozwoli zapomnieć o problematycznych kwestiach z ostatnich kilkunastu tygodni.

 Inwestorzy zdają się mieć dość tematów, którymi żyliśmy przez wakacje. Albo to, albo w końcu do głosu dochodzi rozsądek, który pozwala odsunąć na bok niepotrzebną panikę. Powoli zostawiamy swojemu losowi Turcję, której problemy mają źródło w jej liderze, a nie są jaskółką zwiastującą systemowe zagrożenia dla całego świata rynków wschodzących. Turcję jednym tchem wymienia się z Argentyną, ale tam również sprawa jest indywidualna. W większości zakątków świata emerging markets mamy albo niskie zadłużenie zagraniczne, albo rozsądny bilans na rachunku bieżącym, albo niezależny bank centralny.”

POBIERAM RAPORTConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here